قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
آذربایجان شرقی » اهدا نشان آذربایجان به زحمت‌کشان استان

عصر تبریز: استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: در استان تصمیم داریم تا به کسانی که کارهای بزرگی انجام داده‌اند نشان آذربایجان اهداء شود و نشان آذربایجان سال ۹۴ به استاد برزگر جلالی اهداء می‌شود.

به گزارش فارس، اسماعیل جبارزاده صبح امروز در همایش گرامیداشت مقام علمی پرفسور محمد برزگر جلالی بر جایگاه علم در قدرت بخشی جهانی تاکید کرد.

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: در گذشته قدرت را بر اساس نیروی نظامی و قدرت تسلیحاتی می‌دانستند و این در حالی است که امروز این موازنه به هم خورده است.

وی ادامه داد: امروز قدرت را بر اساس توان نیروی انسانی و متخصصان و دانشمندان محاسبه می‌کنند و هر چه نیروی انسانی و توانمند علمی بیشتر باشد کشور قدرتمندتر است.

جبارزاده بیان کرد: خوشبختانه در حال حاضر در ایران اسلامی و استان دانشمندان و اساتید برجسته‌ای وجود دارد که پرفسور محمد برزگر جلالی یکی از این افراد برجسته است.

وی عنوان کرد: بنده از طرف مردم استان در این همایش حضور یافته‌ام تا از طرف مردم از این استاد بزرگ تجلیل کنم و ایشان همه ساله بر افتخارات استان افزوده‌اند.

جبارزاده گفت: افتخاری که استاد برزگر جلالی برای استان کسب کرده در سال‌های گذشته بی‌نظیر است و افتخار می‌کنیم که چنین کسانی از استاد ما معرفی و انتخاب شده‌اند.

و‌ی بیان کرد: جایگاه علمی استاد جلالی باید الگوی همه دانشجویان و اساتید باشد و دانشگاه تبریز و علوم پزشکی که افراد بسیاری را تربیت کرده منشا تربیت افراد بسیاری از چنین نخبگانی باشند.

استاندار آذربایجان‌شرقی یادآور شد: در استان تصمیم داریم تا به کسانی که کارهای بزرگی انجام داده‌اند نشان آذربایجان اهداء شود و نشان آذربایجان سال ۹۴ به استاد برزگر جلالی اهداء  می‌شود.

 

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سوال امنیتی *

پایگاه خبری عصر تبریز | اخبار تبریز و آذربایجان شرقی