سیروس ناصری: پرونده پی ام دی در اجلاس آتی شورای حکام بسته می شود عراقچی: به محض اجرای برجام، شر‌کت‌های خارجی می‌توانند با طرف ایرانی قرارداد ببندند.   رئیس پلیس اینترپل اعلام کرد: تنها ۵۸۰۰ تن از مهاجمان خارجی از ۲۵ هزار فردی که گفته می‌شود برای پیوستن به داعش به سوریه و عراق […]

 

سیروس ناصری: پرونده پی ام دی در اجلاس آتی شورای حکام بسته می شود

عراقچی: به محض اجرای برجام، شر‌کت‌های خارجی می‌توانند با طرف ایرانی قرارداد ببندند.

 

رئیس پلیس اینترپل اعلام کرد: تنها ۵۸۰۰ تن از مهاجمان خارجی از ۲۵ هزار فردی که گفته می‌شود برای پیوستن به داعش به سوریه و عراق سفر کرده‌اند شناسایی شده‌اند.

 

کامرسانت/رئیس بخش چالش‌ها و تهدیدها در وزارت خارجه روسیه اعلام کرد گروهک داعش روزانه ۴۰ تا ۵۰ هزار بشکه نفت استخراج می‌کند و می‌فروشد.

 

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از یک مقام اطلاعاتی بلندپایه عراق گزارش داد: گروه تروریستی داعش در تلاش برای تولید سلاح شیمیایی بوده و یکی از شاخه‌های خود را به تولید چنین سلاح‌هایی اختصاص داده است.

 

پیشنهاد عربستان سعودی،همکاری کمیته حقوق بشر سازمان ملل/تصویب قطعنامه‌ در محکومیت دخالت ایران وروسیه در سوریه/ ۱۱۵ رای موافق، ۱۵ رای مخالف و ۵۱ رای ممتنع/حمایت قطر، کشورهای عرب منطقه و کشورهای غربی از قطعنامه ضد ایرانی

 

کرملین: پوتین با رهبر ایران دیدار خواهد کرد.

شبکه تلویزیونی المنار در خبر فوری گزارش داد: کرملین اعلام کرد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در سفر به تهران با آیت الله خامنه ای رهبر معظم ایران دیدار خواهد کرد.

 

اسپوتنیک/وزیر دفاع روسیه اعلام کرد،ناوگان دریایی روسیه مستقر در دریای خزر امروز جمعه با شلیک ۱۸ موشک کروز مواضع تروریست‌ها در سوریه را هدف قرار داد.

 

العراقیه/نیروهای مبارزه با تروریسم عراق تمرین نظامی مشترکی را بر اساس همکاری با ائتلاف بین المللی مبارزه با تروریسم، با نیروهای استرالیایی و نیوزیلندی برگزار کردند.

 

نووستی/گروگان‌گیری مالی با ۱۸ کشته پایان یافت.

افراد مسلح با حمله به هتلی در پایتخت مالی ۱۷۰ نفر را گروگان گرفته بودند