مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از ورود قریب‌الوقوع ۳۳ دستگاه اتوبوس نوسازی شده به ناوگان اتوبوسرانی شهر خبر داد. شمس‌الله فیروزیان اظهار داشت: سومین گروه اتوبوس‌های نوسازی شده وارد ناوگان حمل و نقل عمومی می‌شوند. وی گفت: طبق وعده داده شده ۳۳ دستگاه از اتوبوس‌های مذکور با همت و تلاش کارکنان اتوبوسرانی این […]

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از ورود قریب‌الوقوع ۳۳ دستگاه اتوبوس نوسازی شده به ناوگان اتوبوسرانی شهر خبر داد.

شمس‌الله فیروزیان اظهار داشت: سومین گروه اتوبوس‌های نوسازی شده وارد ناوگان حمل و نقل عمومی می‌شوند.
وی گفت: طبق وعده داده شده ۳۳ دستگاه از اتوبوس‌های مذکور با همت و تلاش کارکنان اتوبوسرانی این مهم به مرحله عملیاتی رسیده و انشاءالله شاهد راه‌اندازی این اتوبوس‌ها در ناوگان اتوبوسرانی شهر خواهیم بود.
فیروزیان ضمن ابراز رضایت از نحوه نوسازی اتوبوس‌ها تصریح کرد: این اقدام مصداق بارز در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه حمل و نقل عمومی است که با ورود این اتوبوس‌ها به چرخه خدمت شاهد افزایش اتوبوس، کاهش زمان انتظار مسافر و خروج اتوبوس‌های فرسوده از چرخه ناوگان حمل و نقل عمومی خواهیم بود.
وی استفاده از دانش و تکنولوژی تولید داخل، کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از هدر رفت سرمایه را از جمله مزایای پروژه نوسازی اتوبوس‌ها دانست و تصریح کرد: ارتقاء سطح کمی و کیفی ناوگان، کاهش آسیب‌پذیری از روند تغییرات بازار، اتکاء به سرمایه و ارزش‌های ملی در پروژه مذکور مد نظر قرار گرفته که همه اینها برگرفته از انتظارات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد مقاومتی است.
مدیرعامل اتوبوسرانی شهر تبریز افزود: نوسازی اتوبوس‌ها مطابق با استانداردهای خودروسازان اجرا شده و بدنه و اطاق‌ها کاملا به صورت سند پلاست کار شده و رنگ تمام اتوبوس‌ها نیز به صورت کوره‌ای انجام گرفته و برای کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی موتورهای جدید بر روی اتوبوس‌ها نصب شده است.
فیروزیان تصریح کرد: هم‌اکنون تعداد ۳۰ دستگاه از اتوبوس‌های نوسازی شده با خروج اتوبوس‌های فرسوده در خطوط نسبت به ارائه خدمات‌رسانی در خدمت شهروندان هستند.