عصر تبریز: جشنواره «نماز، شعر و خاطره‎نویسی» در قالب شعر نو و سنتی به زبان ترکی آذربایجانی و فارسی همراه با بخش ویژه موضوعات در آذربایجان شرقی برگزار می‌شود. به همت ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی با همکاری نهادهای فرهنگی استان، جشنواره «نماز، شعر و خاطره‎نویسی» در قالب شعر نو و سنتی به زبان آذری […]

عصر تبریز: جشنواره «نماز، شعر و خاطره‎نویسی» در قالب شعر نو و سنتی به زبان ترکی آذربایجانی و فارسی همراه با بخش ویژه موضوعات در آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

به همت ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی با همکاری نهادهای فرهنگی استان، جشنواره «نماز، شعر و خاطره‎نویسی» در قالب شعر نو و سنتی به زبان آذری و فارسی در این استان برگزار می‌شود.

این موضوعات شامل: نماز و اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، نماز و تربیت اجتماعی، نماز و تأثیر آن در تهذیب اخلاق و بخش دیگر خاطره‌‎نویسی نماز خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت درجشنواره آثار خود را به آدرس دبیرخانه و یا به پست الکترونیکی azsh.namaz@yahoo.com ارسال کنند. آثار منتخب و قابل نشر در مجموعه‎ای نفیس منتشر خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار بیستم آذر ماه سال ۱۳۹۴ و زمان برگزاری جشنواره نیز دهم دی ماه سالجاری است.

شرکت درجشنواره برای عموم شاعران و ادیبان استان آذربایجان شرقی آزاد است. اشعار در دو گروه سنی زیر ۲۰ سال و بالای ۱۰ سال داوری میشوند که به ۱۰ درصد از برگزیدگان هدایایی اهدا می‎شود.

آدرس دبیرخانه نیز به قرار زیر است: آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان امام خمینی(ره)، روبه‎‏روی خیابان فردوسی، مصلای بزرگ حضرت امام(ره)، ضلع شرقی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی. علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‎توانند با شماره تلفن ۳۵۵۷۱۷۷۵ تماس حاصل کنند.