پیام تسلیت انجمن پزشکان عمومی ایران به مناسبت درگذشت دکتر نرمین شهپوری، پزشک مراغه ای

دسته: آذربایجان شرقی , ایران
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۴

عصر تبریز: انجمن پزشکان عمومی ایران در پیامی درگذشت دکتر نرمین شهپوری، از پزشکان کاروان زایران ایرانی مقیم کربلا را به خانواده‌ی ایشان و جامعه‌ی پزشکی تسلیت گفت:

در این پیام تسلیت آمده است:

اوست باقی…

باز هم جامه‌ی سپید یکی از همکاران پزشک عمومی در حین انجام وظیفه به خون پاکش گلگون شد.

درگذشت زنده‌یاد سرکار خانم دکتر نرمین شهپوری را که در جاده‌ی سامره- کربلا و در مسیر خدمت‌رسانی به زایران ایرانی اتفاق افتاد، به خانواده و بازماندگان ایشان و خانواده‌ی بزرگ پزشکی ایران به‌ویژه همکاران‌مان در انجمن پزشکان عمومی مراغه تسلیت می‌گوییم.

علی جنتی سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی مراغه در این مورد در گفتگو با ایرنا گفت: این گروه پزشکی سوم آذر برای ارائه خدمات به زائران حرم حسینی به کربلا اعزام شده بودند که روز گذشته اتوبوس حامل آن ها در مسیر سامرا به کربلا دچار سانحه شد.

وی اظهار کرد: دراین سانحه دکتر نرمیه شهپوری پزشک عمومی، جان خود را از دست داد و ۱۲ نفر نیز مصدوم شدند که هم اکنون پنج نفر از این گروه پزشکی در بیمارستان بستری هستند و وضعیت آنان خوب گزارش شده است.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی مراغه با تسلیت این حادثه به جامعه پزشکی یادآور شد: هفت تن از سانحه دیدگان نیز به صورت سرپایی مداوا شده و از بیمارستان ترخیص شده اند.

جنتی ادامه داد: تمامی حادثه دیدگان روز پنج شنبه به کشور باز می گردند و جسد مرحومه شهپوری نیز روز یکشنبه هفته آینده به کشور منتقل می شود.

گروه پزشکی مراغه به عنوان نخستین گروه پزشکی آذربایجان شرقی به منظور ارایه خدمات به زائران اربعین حسینی روز سه شنبه از این شهرستان به مسیر پیاده روی زائران تا کربلای معلی اعزام شد.

این گروه شامل سه پزشک عمومی و متخصص و ۲۲ کادر پزشکی بوده که طبق برنامه باید از سوم تا ۱۳ آذر به زایران پیاده حرم امام حسین (ع) خدمات ارایه می کردند.

شهرستان مراغه با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در۱۴۷ کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل