تصویری/دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی و رییس سازمان بسیج رسانه استان

دسته: آذربایجان شرقی , اخبار برگزیده , اختصاصی عصر تبریز , گزارش تصویری
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۸ آذر ۱۳۹۴

عصر تبریز:مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: نقش اصلی بسیج رسانه، جریان سازی و هدایت  افکار عمومی در مقابله با جنگ نرم دشمنان است.

Picture 456

سید محسن لطیفی در دیدار رییس و اعضای سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی افزود: هدف رسانه باید حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب، ارائه خدمت به مردم و مقابله با جبهه رسانه ای دشمن باشد.

وی مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه های مجازی را سه گروه مهمی دانست که باید توسط بسیج رسانه هدایت شوند و در این میان بسیج و رسانه مسئولیت و نقش مشترکی در شکل گیری  افکار مردم دارند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: رسانه ها برای حضور آگاهانه مردم در صحنه باید فضاسازی مناسب و  زمان بندی دقیق داشته باشند تا رسانه های بیگانه فرصت سوء استفاده و خباثت آفرینی نداشته باشند.

رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی هم در این نشست با اشاره به اینکه رسانه ملی پیشرو فرهنگ سازی و جریان سازی در استان است، گفت: هم اکنون اعضای بیش از ۳۰۰ پایگاه خبری، خبرگزاری و نشریه در استان عضو بسیج رسانه هستند و تلاش داریم رسانه های دیداری و شنیداری را هم سو و هم نوا باهم وارد جبهه جنگ نرم در مقابل ترفندهای غیر انسانی و شیطنت آلود دشمنان نظام کنیم.

سید محمد مسعود نقیب افزود: رسانه یکی از مهمترین بخش هایی است که بسیج در آن پررنگ است از همین رو بسیج رسانه ، اصلی ترین وظیفه خود را تبیین ارزشهای اسلام و نظام در رسانه ها و مقابله با توطئه های مختلف تعیین کرده است.

Picture 431

Picture 439

Picture 445

Picture 461

Picture 464

Picture 449

Picture 469

Picture 473


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل