تدارک صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برای آخرین روزهای ماه صفر

دسته: آذربایجان شرقی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۸ آذر ۱۳۹۴

عصر تبریز: با نزدیک شدن به ایام عزاداری وفات پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) ، صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با تهیه و پخش ویژه برنامه هایی در حوزه های صدا، سیما، خبر و برون مرزی  به مناسبت های این ایام خواهد پرداخت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، شبکه استانی صدای مرکز آذربایجان شرقی در روز پنجشنبه ۱۹ آذرماه و روز شنبه ۲۱ آذرماه ویژه برنامه ای به تهیه کنندگی ناصر ژرفی و گویندگی لطیف نقی وند از ساعت ۹ صبح تا اذان ظهر تهیه و پخش خواهد کرد. در این برنامه کارشناسان مذهبی به موضوع سیره ائمه اطهار ( ع ) خواهند پرداخت.

شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در روزهای بیست و هشتم ، بیست و نهم و سی ام ماه صفر با دو ویژه برنامه در نوبت صبح و عصر همراه مخاطبان خواهد بود . مراسم عزاداری و سوگواری به مناسبت این ایام نیز از میدان ساعت در روز پنجشنبه به صورت زنده از شبکه استانی سهند پخش خواهد شد.

صیامی تهیه کننده و شوقی و خادم حسینی مجریان ویژه برنامه صبحگاهی هستند.

ویژه برنامه «یاسلی گئجه لر» نیز یکی دیگر از ویژه برنامه های شبکه سهند است که از روز چهارشنبه ۱۸ آذرماه به مدت سه شب از ساعت ۲۰:۳۰ به صورت زنده و به مدت ۶۰ دقیقه به روی آنتن خواهد رفت. محمد رسولی نمرور تهیه کننده و روح الله دهقان ژاد مجری این برنامه هستند

رادیو برونمرزی نیز در روزهای پایانی ماه صفر ویژه برنامه ای با عنوان « ساچیلان شعاع لار» به تهیه کنندگی و گویندگی اکرم رضایی برای شنوندگان خود در نظر گرفته است. « ساچیلان شعاع لار» یک برنامه مناسبتی است و در آن موضوعات، بخش ها و کارشناسان بر اساس موضوع برنامه انتخاب می شوند.

بررسی ابعاد زندگی و شخصیتی پیامبر گرامی اسلام (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) در برنامه های رادیویی و تلویزیونی، پخش میزگرد تلویزیونی مصباح، سخنرانی های مقام معظم رهبری در خصوص رحلت پیامبر اکرم ( ص ) و شهادت حضرت امام حسن ( ع )، ویژه برنامه بیرایچیم عشق، برنامه ماه تنها ، برنامه سوگ خاتم ، زیارت پیامبر اکرم ( ص ) ( از بعید ) ، برقراری ارتباط های تصویری و تلفنی زنده با شبکه های سراسری و مراکز استانها ، پخش گزارش مردمی ، پخش مراسم عزاداری مردم استان در قالب گزارش از شهرهای مختلف و پخش سخنرانی ، مداحی و مرثیه سرایی و پرداخت در تمامی برنامه های روتین از دیگر برنامه های صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در این ایام خواهد بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل