قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
ایران » هر شایعه، یک قدم به سوی داعش!

عصر تبریز:امروز بار دیگر نشت بنزین یک خودرو و حضور همزمان پلیس و مأموران آتش نشانی موجب انتشار شایعه بمب‌گذاری در داخل یک خودرو در میدان فاطمی تهران شده بود.

برخی از ما نادانسته با انتشار شایعات در خدمت جنگ روانی داعش قرار می گیریم و بی آنکه بدانیم، عضوی از اعضای داعش در جنگ نرم علیه ایران می شویم! هر یک پیام که ما در تلگرام درباره اقدامات احتمالی داعش در ایران کپی می کنیم، به منزله اهدای یک گلوله، یک سلاح و ابزار جنگی به گروه تروریستی داعش است

خود داعش نیز می داند که احتمال و امکان موفقیت این گروه تروریستی برای انجام عملیات خرابکارانه و تروریستی در ایران در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار کمتر است؛ داعش با این حال تلاش می کند که با ایجاد جنگ روانی، خود را از مسیر سقوط و انهدامی که در آن قرار دارد خارج کند.

جوانان و مردم ایران نیز باید بدانند که کپی کردن یک متن دروغ و انتشار شایعات بی اساس در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی درباره داعش کار سختی نیست. اتفاقا داعش به دنبال همین است و برخی از ما نادانسته با انتشار شایعات در خدمت جنگ روانی داعش قرار می گیریم و بی آنکه بدانیم، عضوی از اعضای داعش در جنگ نرم علیه ایران می شویم! هر یک پیام که ما در تلگرام درباره اقدامات احتمالی داعش در ایران کپی می کنیم، به منزله اهدای یک گلوله، یک سلاح و ابزار جنگی به گروه تروریستی داعش است و در مقابل البته غافل از این هستیم که با انتشار هر پیام، هزینه ای را به کشور عزیزمان ایران برای مقابله با تروریسم تحمیل می کنیم.

یقین داشته باشید که با تغییر فضای مجازی و با کنار گذاشتن برخی نگرانی ها در اماکن عمومی، داعش در جنگ روانی علیه ما نیز شکست می خورد. چراکه خواهد دانست که ایرانی ها درک و تحلیل درست و واقعی از شرایط و توان کشورشان دارند و به این راحتی ها در خدمت داعش و به عنوان سربازان جنگ نرم این گروه تروریستی قرار نمی گیرند.

منبع:تبیان

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سوال امنیتی *

پایگاه خبری عصر تبریز | اخبار تبریز و آذربایجان شرقی