قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
آذربایجان شرقی » ۵۳۷ قربانی در محورهای آذربایجان شرقی

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: در هشت ماهه امسال ۵۳۷ نفر در تصادفات رانندگی در استان کشته شدند که نسبت به سال گذشته افزایش حدود دو درصدی را نشان می‌دهد.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: در هشت ماهه امسال ۵۳۷ نفر در تصادفات رانندگی در استان کشته شدند که نسبت به سال گذشته افزایش حدود دو درصدی را نشان می‌دهد.

صمدی‌راد اظهار داشت: در هشت ماهه منتهی به آبان ماه امسال تعداد کل متوفیات ناشی از حوادث رانندگی ارجاعی به مراکز پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی ۵۳۷ نفر بود که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد ۵۲۴ نفر بوده است افزایش حدود ۲ درصدی را نشان می‌دهد.

وی افزود: از مجموع تلفات حوادث رانندگی طی این مدت در استان ۴۴۰ نفر مرد و ۹۷ نفر زن بودند.

صمدی‌راد افزود: بیشترین تلفات حوادث رانندگی طی این مدت با ۳۴۵ مورد در جاده‌های برون شهری و پس از آن با ۱۱۶ مورد در مسیرهای درون شهری و ۵۵ مورد در جاده‌های روستایی و ۲۰ مورد نیز نامعلوم و یا در جاده‌های خارج از استان گزارش شده است.

وی گفت: در آبان ماه سال جاری تعداد ۶۲ نفر بر اثر تصادفات رانندگی جان خود را از دست دادند که این آمار در مقایسه با سال گذشته در همین مدت ۱۱نفر افزایش یافته است.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی اضافه کرد: تعداد کل تلفات ناشی از تصادفات رانندگی در طی سال ۹۳ در استان ۷۰۳ نفر بود که از این تعداد ۱۴۶ نفر زن و ۵۵۷ نفر مرد بودند.

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سوال امنیتی *

پایگاه خبری عصر تبریز | اخبار تبریز و آذربایجان شرقی