فیلم های هنر و تجربه در تبریز اکران می شود

دسته: آذربایجان شرقی , فرهنگی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۵ آذر ۱۳۹۴

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی از اکران فیلم های هنر و تجربه در سینما ۲۹ بهمن تبریز خبر داد.

عصر تبریز: فیلم های سینمایی هنر و تجربه در سئانس های گفته شده راس ساعت شش بعد از ظهر اکران می شود.

به گزارش مهر، حسن میلانی صبح چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: اکران فیلم های سینمایی هنر تجربه روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته در سینما ۲۹ بهمن صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه اکران این فیلم ها تک سئانسه است، افزود: فیلم های سینمایی هنر تجربه در سئانس های گفته شده راس ساعت شش بعد از ظهر اکران می شود.

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی ادامه داد: فیلم سینمایی هنر تجربه این هفته، فیلم «اشیا» به نویسندگی و کارگردانی نرگس آبیار و به تهیه کنندگی محمد حسین قاسمی می باشد.

وی گفت: فیلم سینمایی «اشیا» زندگی زن بارداری از قشر ضعیف جامعه به نام لیلا را روایت می‌کند. او به همراه همسرش فرید و فرزند ۲ ساله‌اش مستاجر دو پیرزن مهربان است روزی برای لیلا میهمان می‌رسد که این مهمانی برای او ماجراهایی پیش می‌آورد …

میلانی اضافه کرد: گلاره عباسی، حسام بیگدلو، امیر غفارمنش، مهران رجبی، گیتی معینی، فاطمه شکری، رامسین کبریتی بازیگران این فیلم به شمار می روند.

وی در پایان اظهار داشت: گروه سینماهای «هنر و تجربه» تلاشی برای نمایش آن دسته از فیلم‌های با ارزش در میان فیلم‌های غیرتجاری است که اکران آنها می‌تواند جایگاه شایسته و درخور سازندگان آن‌ها را در جامعه سینمایی روشن کند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل