پزشکیان: مقصر دانستن دولت در رکود حاکم فرار به جلو و عوام فریبی است

دسته: آذربایجان شرقی , اخبار برگزیده
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۵ آذر ۱۳۹۴

عصر تبریز: مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، درباره وضعیت رکود اقتصادی در کشور به فارس، گفت: رفع این رکود به سادگی انجام‌پذیر نیست.

وی از پیچیده بودن حل معضلات اقتصادی سخن گفت و اظهار داشت: در همه دولت‌های قبل نیز مدیران درباره حل مشکلات اقتصادی قول مساعد داده بودند اما آیا این اتفاق افتاد؟

پزشکیان شعار دادن و محکوم کردن یکدیگر را راه حلی نامناسب برای رفع مشکلات اقتصادی به ویژه رکود کنونی حاکم بر کشور برشمرد و گفت: از آنجا که ما مبنا و مستندی دقیق نداریم که به کجا می‌خواهیم برویم و برسیم هر دولت و مدیری که بر سر کار می‌آید بر مبنای سلیقه خود عمل می‌کند.   وی مشکل اصلی مملکت را رکود، بیکاری و عدم توسعه خواند و افزود: رکود مسئله تازه‌ای نیست و باید دید چه کسانی مسبب آن در کشور هستند؟

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت قبل که عامل رکود فعلی است با «احسنت» و «به به و چه چه» کسانی مواجه شد که خود، منتقد رکود امروز هستند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رکود زاییده این دولت نیست خاطرنشان کرد: مقصر دانستن دولت فعلی در موضوع رکود در کشور نوعی فرار به جلو و عوام فریبی است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل