قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار برگزیده » بیرق جنگهای صلیبی در دستان داعش

عصر تبریز: هرروز خبرکشتار و جنایات  دهشتناک گروه  مخوف  و شیطانی داعش را در خبرگزاریها و اینترنت دیده و میخوانیم  گاهی تصاویر چنان زجرآور هستند که انسان  پس از دیدنشان  در شقیقه هایش درد جانسوزی را احساس میکند و هزاران سوال در ذهنش ایجاد می گردد که آیا این بود آمال و آرزوی بنی بشر پس از آنهمه اکتشافات و پژوهشهای علمی برای راحت زیستن  در این کره ی خاکی !؟

تاریخ هر روز دارد تکرار می شود بدون هیچ درس آموزی از آن، در سال ۱۹۴۰ به دستور استالین، رهبر شوروی و با همکاری سران حزب کمونیست حدود ۲۵ هزار لهستانی بیگناه قتل عام شدندکه عمده قربانیان افسران ارتش تسلیم شده لهستان، روشنفکران و دگر اندیشان لهستانی و نخبگان این کشور مظلوم بودند و هم تاکنون  آمار جمع آوری شده از کشتار گروههای تروریستی  در ۱۴سال گذشته –از سال ۲۰۰۰تا ۲۰۱۴-نشان می دهد داعش که در اوایل سال ۲۰۱۳شکل گرفت، در همین مدت کوتاه  بالاترین آمار کشتار جمعی را به خود اختصاص داده است چنانکه بطور میانگین هر۱۰حمله تروریستی بیش ازصد کشته  برجای میگذارد وباتوجه  به ۷۵۷حمله تروریستی داعش می توان فهمید اعضای این گروه چه جنایتی علیه بشریت انجام داده اند.

واقعا اینهمه انسان بی گناه از برای چه به خاک و خون کشیده می شوند ؟حامیان این سناریوی کثیف بدنبال کدام هدف خویشند که میبایست با خون بیگناهان به ثمر نشیند. این چه سیاستیست که دارد دنیا را به پرتگاه عدم رهنمون میسازد. هرروز زمزمه هایی از آغاز جنگ جهانی دیگر میشنویم، جنگی که گویا پرونده دنیا را میتواند برای همیشه ببندد . انگار این کره ی خاکی آرامشی را به خود نخواهد دید و ما همچنان  شاهد  مرگ  انسانیت و دست و پازدن آن در زیر یوغ  دشمنان  تادندان مسلح  خواهیم بود.

چه کسی می گوید جنگ های صلیبی ۲۰۰سال طول کشید ؟ پس گروه داعش  با چه هدفی از سوی ابرقدتهایی که فکری بجز تسلط برجوامع اسلامی باالاخص خاورمیانه ندارند شکل گرفت. پشت نزاعهای قومیتی و جنگ افروزی، ایجاد تفرقه و نفاق بین سنی وشیعه چه سیاستهایی نهفته است. مگر نه اینکه آنها تنها آمال و آرزویشان عدم وحدت و یکپاچگی امت اسلام  زیر یک پرچم است. چرا با گذشت  ۱۴۰۰سال از بعثت پیامبر همچنان شاهدنزاعهای قومیتی درجوامع اسلامی هستیم. جنبشهای مذهبی وهابیت و تکفیری و بسط وگسترش دادن آن در بلاد اسلامی زاییده کدام ایدئولوژیست. آیا آنها هدفی به جز مرگ  تمدن نابودی ، عدم رشد و بالندگی جوامع اسلامی فکری نیز در سر می پرورانند.

وقتی به یک یک  این سوالات می اندیشیم  و در برابر جواب آنها فقط  سیاستمداران  اروپایی(ابرقدرتها) را میبینیم که خواب و خوراکشان جنگ و کشتار و جنایت است به این نتیجه می رسیم که انگاراین میل کاذب آنها تا نابودی کامل دنیا ادامه خواهد داشت  و ما بجز دعا برای ظهور منجی بشریت  امام عصر (عجل الله تعالی فرجه شریف)  کاری از دستمان بر نمی آید.

 اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

نگارنده: فاطمه داداشی

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سوال امنیتی *

پایگاه خبری عصر تبریز | اخبار تبریز و آذربایجان شرقی