مرداد ۱۳۹۶ - پایگاه خبری عصر تبریز
جزئیات خبر قتل پدر و پسر تبریزی از زبان فرماندار ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

جزئیات خبر قتل پدر و پسر تبریزی از زبان فرماندار

جسد بی جان این پدر و پسر در حالی در خانه شان کشف شده اند که از مرگ شان ۴۸ ساعت سپری می شد.

برگزاری همایش ملی مشروطیت در تبریز ؛ ۱۴ مردادماه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

برگزاری همایش ملی مشروطیت در تبریز ؛ ۱۴ مردادماه

چهارمین همایش ملی مشروطیت با عنوان رویکردها و جریانات فکری - سیاسی در مشروطیت ایران همزمان با روز مشروطیت در تبریز برگزار می شود.

بزرگ‌ترین خودکشی دسته جمعی تاریخ + تصویر ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

بزرگ‌ترین خودکشی دسته جمعی تاریخ + تصویر

ماجرا از آنجا آغاز شد که در اوایل دهه 70 میلادی، کشیشی به نام جیم جونز، با ایجاد یک فرقه مذهبی و پیام صلح و دوستی و عدم تبعیض میان سیاه و سفید، عده فراوانی را به دور خود جمع نمود. او به پیروانش وعده سرزمین موعود را داد.

از نصب و اجرای اپلیکیشن موسوم به «صیغه یاب» به شدت پرهیز کنید! ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

از نصب و اجرای اپلیکیشن موسوم به «صیغه یاب» به شدت پرهیز کنید!

مدتی است اپلیکیشن آندرویدی موسوم به "صیغه یاب" در اینترنت و به خصوص کانال های تلگرامی زرد تبلیغ می شود و کاربران را با تبلیغات فریبنده خود تشویق به نصب این نرم افزار روی گوشی می نماید.

در دیدار مسئولان هواپیمایی آتا با شهردار کلانشهر تبریز عنوان شد؛ آمادگی هواپیمایی آتا برای برنامه ریزی مطلوب تبریز  ۲۰۱۸/ عذرخواهی آتا از مردم آذربایجان ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

در دیدار مسئولان هواپیمایی آتا با شهردار کلانشهر تبریز عنوان شد؛ آمادگی هواپیمایی آتا برای برنامه ریزی مطلوب تبریز ۲۰۱۸/ عذرخواهی آتا از مردم آذربایجان

: آتا فرزند مردم آذربایجان است و اگر در مدت چند ماه اخیر مردم آذربایجان و بویژه تبریز از بابت برخی مشکلات ساختاری و زیرساختی و تاخیرهای بوجود آمده در پروازهایشان از این فرزند خود دلگیر و ناراحت هستند عذرخواهی می کنیم.

همزمان با دهه کرامت؛ تقدیر از شرکت کنندگان در مسابقه احکام نماز کانون پرورش فکری ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

همزمان با دهه کرامت؛ تقدیر از شرکت کنندگان در مسابقه احکام نماز کانون پرورش فکری

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی گفت: همزمان با دهه کرامت و پس از اقامه نماز جماعت از شرکت کنندگان در مسابقه احکام نماز تقدیر به عمل آمد.

قتل فجیع پدر و پسر در تبریز ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

قتل فجیع پدر و پسر در تبریز

طبق مشاهدات اولیه ظاهرا قاتل یا قاتلین بدون هیچ مشکلی وارد خانه شده و مرتکب این قتل شده اند و این احتمال وجود دارد که از آشنایان مقتولین باشند.