دبیری رئیس شورای شهر تبریز باقی ماند + آرای انتخابات هیئت رئیسه شورا
دبیری رئیس شورای شهر تبریز باقی ماند + آرای انتخابات هیئت رئیسه شورا

برای ریاست شورای اسلامی شهر تبریز محمدحسین جعفری و شهرام دبیری کاندیدا شده بودند که شهرام دبیری با کسب ۱۵ رای به عنوان رئیس شورای کلانشهر تبریز انتخاب شد و جعفری ۵ رای کسب کرد. عصر تبریز: انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تبریز برگزار و دبیری مجدداً رئیس این شورا شد. صبح امروز انتخابات هیئت […]

برای ریاست شورای اسلامی شهر تبریز محمدحسین جعفری و شهرام دبیری کاندیدا شده بودند که شهرام دبیری با کسب ۱۵ رای به عنوان رئیس شورای کلانشهر تبریز انتخاب شد و جعفری ۵ رای کسب کرد.

عصر تبریز: انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تبریز برگزار و دبیری مجدداً رئیس این شورا شد.

صبح امروز انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تبریز برگزار شد و شهرام دبیری با رای اعضای شورا برای بار چهارم در شورای چهارم به عنوان رئیس شورای شهر تبریز انتخاب شد.

در انتخابات رئیس شورا شهر تبریز شهرام دبیری بار دیگر با ۱۵ رای از ۲۱ رای شورای شهر به ریاست شورای شهر تبریز انتخاب شد.

برای ریاست شورای اسلامی شهر تبریز محمدحسین جعفری و شهرام دبیری کاندیدا شده بودند که شهرام دبیری با کسب ۱۵ رای به عنوان رئیس شورای کلانشهر تبریز انتخاب شد و جعفری ۵ رای کسب کرد.

دبیری سال گذشته برای ریاست شورای شهر تبریز ۱۸ رای کسب کرده بود.

در ادامه این جلسه برای نایب رئیسی شورا جواد ششگلانی و اسماعیل چمنی کاندیدا شدند که ششگلانی با کسب ۱۴ رای به عنوان نایب رئیس شورا انتخاب شد و چمنی چهار رای کسب کردند.

اما برای سخنگویی شورای شهر تبریز نیز محدث و امیرحقیان کاندیدا شده بودند که محدث توانست با ۱۲ رای سخنگوی شورای شهر تبریز شود. امیرحقیان توانست هشت رای کسب کند.

برای خزانه‌داری شورای شهر تبریز تنها جعفر مدبر کاندیدا شد که مدبر با ۱۵ رای کلید خزانه‌داری شورا را به دست بگیرد. مدبر برای خزانه‌داری رقیبی نداشت.

در ادامه جلسه شورای شهر تبریز نیز رسول درسخوان بدون رقیب برای دبیری شورا انتخاب شد که درسخوان با ۱۳ رای در برابر ۸ رای ممتنع به عنوان دبیر انتخاب شد.

شهرام دبیری پس از انتخاب به عنوان ریاست شورای شهر تبریز در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن اعلام خرسندی از ورود افراد با تجربه به شورا در یک سال پایانی اظهار داشت: مهم‌ترین برنامه ما در سال آینده برنامه‌ریزی برای تصویب بودجه و تعرفه عوارض محلی سال ۹۶  خواهد بود و از طرف دیگر تلاش خواهیم کرد که با ایجاد راهکارهایی بودجه امسال را در این شرایط اقتصادی محقق سازیم.

رئیس شورای شهر تبریز در پاسخ به سئوالی مبنی بر چگونگی برنامه‌ریزی شورای شهر برای ترمیم موقعیت این نهاد گفت: مطمئناً ورود افراد با تجربه به شورا کمک بسیاری به ما خواهد کرد برای مثال آقای نورمحمدزاده یکی از با تجربه‌ترین افراد در حوزه پروژه‌های عمرانی است که حضورش باعث پیشبرد بهتر امور خواهد شد.

دبیری همچنین با بیان اینکه استعفای نورمحمد‌زاده در اولین بار تحلیف به دلیل مشغله شغلی او بوده است، گفت: ما در این مورد با هم صحبت کرده‌ایم و وی در شورا فعالیت خواهد کرد.

وی تأکید کرد: با وجود استقبال از حضور این افراد در شورا همچنان امیدواریم که مشکلی که برای همکاران قبلی ما پیش آمده رفع و ماجرا ختم به خیر شود.

همچنین در این جلسه که با حضور فرماندار تبریز برگزار شده است «علی فخر آذر» و «عزیز زاهدی»، «علاءالدین نورمحمدزاده» و «محمدباقر لطفی» چهار عضو علی‌البدل چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز پس از ادای سوگند نمایندگی، فعالیت نمایندگی خود را آغاز کردند.

لازم به یادآوری است، اعضای علی‌البدل به جای حبیب‌شیری آذر، اکرم حضرتی، المیرا خاماچی و احتشام حاجی پور تحلیف شدند.