رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی: حادثه دلخراش سیل آذربایجان شرقی تحت بررسی است/ با متخلفین احتمالی برخورد می‌شود
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی: حادثه دلخراش سیل آذربایجان شرقی تحت بررسی است/ با متخلفین احتمالی برخورد می‌شود

حجت‎الاسلام والمسلمین مظفری گفت: حادثه دلخراش سیل آذربایجان شرقی تحت بررسی است، با متخلفین احتمالی برخورد می‌شود. عصر تبریز: حجت‎الاسلام والمسلمین مظفری گفت: حادثه دلخراش سیل آذربایجان شرقی تحت بررسی است، با متخلفین احتمالی برخورد می‌شود. وی ادامه داد: حادثه دلخراش سیل آذربایجان شرقی تحت بررسی است و با متخلفین احتمالی برخورد می‌شود. گفتنی است؛ بیگی نماینده مردم […]

حجت‎الاسلام والمسلمین مظفری گفت: حادثه دلخراش سیل آذربایجان شرقی تحت بررسی است، با متخلفین احتمالی برخورد می‌شود.

عصر تبریز: حجت‎الاسلام والمسلمین مظفری گفت: حادثه دلخراش سیل آذربایجان شرقی تحت بررسی است، با متخلفین احتمالی برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: حادثه دلخراش سیل آذربایجان شرقی تحت بررسی است و با متخلفین احتمالی برخورد می‌شود.

گفتنی است؛ بیگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی  پیش از این با بیان اینکه در حادثه سیل تبریز ما نیاز به یک مدیریت بحران قوی داشتیم، افزود: ما باید می توانستیم امکانات بالقوه و بالفعل را درکنار هم قرار دهیم تا سبب هم افزایی شوند و تلفات جانی و مالی را کاهش دهند.

وی در عین حال تأکید کرد:برای کنترل سیلاب فقط نیاز به محوریتی به نام سازمان مدیریت بحران داشتیم که مسئولیت اش با استانداری آذربایجان شرقی است.

وی در ادامه گفت: هم اکنون اتفاقی که افتاده مردم ما در ذهنشان آثار بی تدبیری و عدم برنامه ریزی را به وضوح با این حادثه سیل در آذربایجان مشاهده می کنند. مدیریت بحران و استانداری آذربایجان شرقی باید همه امکانات دستگاه های موجود را در کنار هم قرار می داد تا با هم افزایی این مشکل رخ نمی داد.

حجت‎الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با اشاره به حادثه سیل تبریز اظهار کرد: در این زمینه پرونده قضایی تشکیل شده است./میزان