فرماندار تبریز: بمب گذاری در بازار تبریز شایعه بود/برخی پایگاه‌های خبری به شایعات دامن می‌زدند!
فرماندار تبریز: بمب گذاری در بازار تبریز شایعه بود/برخی پایگاه‌های خبری به شایعات دامن می‌زدند!

عصر: فرماندار شهرستان تبریز خبر بمب گذاری در بازار تبریز را تکذیب کرد. رحیم شهرتی فر در تشریح این خبر گفت: عصر امروز یک نفر ضمن تماس با نیروی انتظامی از تلفن عمومی بمب گذاری در بازار تبریز را گزارش داده بود که بلافاصله نیروهای انتظامی در محل حاضر و محیط را بررسی کردند. وی […]

عصر: فرماندار شهرستان تبریز خبر بمب گذاری در بازار تبریز را تکذیب کرد.
رحیم شهرتی فر در تشریح این خبر گفت: عصر امروز یک نفر ضمن تماس با نیروی انتظامی از تلفن عمومی بمب گذاری در بازار تبریز را گزارش داده بود که بلافاصله نیروهای انتظامی در محل حاضر و محیط را بررسی کردند.
وی گفت: پس از بررسی محل به کذب بودن ماجرا تائید شد.
وی با رد هرگونه خبری مبنی بر بمب گذاری و انفجار بمب در بازار تبریز که فضای مجازی نیز به انتشار این شایعات دامن زده بود از شهروندان خواست به شایعات توجه نکنند.
وی تصریح کرد: حتی امروز خود مردم از شایعه خبر نداشتند و این پایگاه های خبری بودند که به برخی شایعات دامن می‌زدند و من نیز در مصاحبه‌ها اصل شایعه را تکذیب می‌کردم.
شهرتی‌فر در پایان با لحنی کنایه‌آمیز گفت: تعجب کردم از اینکه چرا برخی پایگاه‌های خبری به جای اینکه چنین ماجراهایی را نفی کنند به شایعات دامن می‌زدند.
گفتنی است عصر امروز شایعه بمب گذاری در بازار زرگران امیر کبیر تبریز برای دقایقی موجب تعطیلی برخی از مغازه های این بازار شد.