خط خورده دقیقه نودی تیم ملی در لیست خرید تراکتور
خط خورده دقیقه نودی تیم ملی در لیست خرید تراکتور

خط خورده دقیقه نودی تیم ملی در لیست خرید تراکتور حضور دارد.

به گزارش عصرتبریز، تیم تراکتورسازی تبریز هنوز فعالیت خود را در نقل و انتقالات زمستانی به صورت رسمی آغاز نکرده است. مسئولان این باشگاه در حال انجام مذاکرات ابتدایی با بازیکنان مورد نظر خود هستند. آنها طبق سیاستی که در نقل و انتقالات تابستانی نیز داشتند، تمایلی به رسانه ای کردن مذاکراتشان ندارد. در این میان اما گمانه زنی ها بسیاری در مورد بازیکنان مورد نظر تراکتورسازان وجود دارد. طبق آخرین اخبار بدست آمده از منابع آگاه، دو ملی پوش سابق در لیست خرید تراکتوری ها حضور دارند.

محمدرضا خانزاده که به همراه تیم ملی در اردوی قطر داشت، بامداد امروز به تهران بازگشت. او به همراه حسینی، کریمی و علیپور چهار بازیکنی بودند که بامداد چهارشنبه قطر را به مقصد ایران ترک کردند. خانزاده فصل گذشته با درخشش در تیم پدیده به همراه تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور داشت. او این بار اما نتوانست یکی از ۲۳ بازیکن مورد نظر کی روش باشد. تراکتوری ها که در خط  دفاعی نیاز به بازیکن دارند، خانزاده را به عنوان یکی از گزینه های خود در نظر گرفته اند. مدافع تیم الاهلی قطر برای استراحت در تهران حضور یافته و باید دید که آیا مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با او به سرانجام خواهد رسید یا خیر؟

لازم به ذکر است که تیم تراکتورسازی تبریز در نقل و انتقالات تابستانی فعالیت بسیار چشمگیری داشت. این فعالیت باعث شده تا همه اهالی فوتبال در انتظار پیوستن چهره های شاخص دیگری نیز به این تیم در نقل و انتقالات زمستانی باشند.