تشرف یک دندانپزشک بهائی به مذهب تشیع در تبریز + تصاویر
تشرف یک دندانپزشک بهائی به مذهب تشیع در تبریز + تصاویر

یکی از بهائیان تبریز در دیدار با امام جمعه تبریز، ضمن برائت از فرقه ضاله بهائیت به مکتب تشیع روی آورد. عصر تبریز: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز؛ یکی از بهائیان تبریز در دیدار با حضرت آیت‌الله محسن مجتهد شبستری، پس از انجام مصاحبه‌های دینی […]

یکی از بهائیان تبریز در دیدار با امام جمعه تبریز، ضمن برائت از فرقه ضاله بهائیت به مکتب تشیع روی آورد.

farhangnews_144511-416271-1441564409

عصر تبریز: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز؛ یکی از بهائیان تبریز در دیدار با حضرت آیت‌الله محسن مجتهد شبستری، پس از انجام مصاحبه‌های دینی و توجیه کامل مکتب تشیع اثنی عشری، ضمن برائت از فرقه ضاله بهائیت به مکتب تشیع روی آورد.

نماینده امام خامنه‌ای در استان در این دیدار ضمن تبریک به وی، گفت: دشمنان از همان صدر اسلام، در صدد ریشه‌کنی آن بوده‌اند و در همین راه خون‌های زیادی ریخته شده و افراد بسیار ارزشمند و بزرگی به شهادت رسیده‌اند.

وی افزود: دشمن، امروز نیز به صورت چهار شیفت و شبانه‌روزی در حال سمپاشی شبهات مختلف در جامعه است تا ذهن جوانان را مشغول خود کرده و آنان را از معنویات دور کند.

۱۳۹۴۰۶۱۵۰۰۰۴۲۷_PhotoA

 

فرقه ضاله بهائیت به خاطر تجزیه مسلمانان ایجاد شده است

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: فرقه ضاله بهائیت به خاطر تجزیه مسلمانان ایجاد شده است تا اگر بتواند همه مسلمانان را پراکنده کرده و به جان هم بیندازد اما به لطف خدا این آرزو را به گور خواهد برد.

وی تاکید کرد: حوزه‌های علمیه؛ علماء و روحانیون باید بیش از پیش هوشیار باشند و شبهات را به صورت شبانه‌روزی رصد کنند و جواب‌هایی مستدل و قانع کننده دهند.

رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: اگر به دفاع از ارزش‌های اسلامی نپردازیم در آینده سخت پشیمان خواهیم شد و عمده این وظیفه بر عهده حوزه و روحانیت است.

پدرام نوایی، ضمن تشکر از زحمات آیت‌الله مجتهد شبستری، گفت: هر دینی که دستخوش تغییرات بشری قرار گیرد، به هیچ دردی نخواهد خورد و بهائیت نیز از همین نوع است. این فرقه پر از خلاء‌های معنوی است که در آن هیچ بویی از خداوند متعال و معنویت به مشام انسان نمی‌رسد.

۱۳۹۴۰۶۱۵۰۰۰۴۳۰_PhotoA

 

فرقه بهائیت بی‌پایه و بنیان بوده و آن وسیله‌‌ای برای دشمنی با اسلام است

بر پایه این گزارش، پدرام نوایی، بهائی و بهائی‌زاده است که از همان دوران کودکی به خاطر بهائی بودن پدر، بر این مسلک استوار بود که پس از آشنایی با مکتب تشیع اثنی عشری، علاقه وافری به تحقیق پیرامون آن پیدا می‌کند و با کمک دوستانی که آنها را نعمت الهی می‌داند درباره مکتب تشیع تحقیق می‌کند.

وی که متخصص رشته دندانپزشکی بوده و تحصیلات خود را در خارج سپری کرده است، فرقه بهائیت را بی‌پایه و بنیان عنوان کرد و آن را وسیله‌‌ای برای دشمنی با اسلام خواند.

در پایان این دیدار یک جلد کلام الله مجید به همراه یک جلد رساله عملیه از طرف حضرت آیت‌الله مجتهد شبستری به آقای نوایی اهدا شد.