تعلیق فعالیت چند دفتر خدمات مسافرتی متخلف در آذربایجان‎شرقی
تعلیق فعالیت چند دفتر خدمات مسافرتی متخلف در آذربایجان‎شرقی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از تعلیق چندین دفتر خدمات مسافرتی به جهت تخلفات عدیده در زمینه تبلیغ و ارائه خدمات فستیوال برگزار شده در کشور ترکیه خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، مرتضی آبدار ظهر امروز شنبه ضمن اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال برگزاری فستیوال ترکیه و شرکت جمعی از هموطنان در این برنامه، کیفیت پایین خدمات ارائه شده در این تور مشکلات عدیده ای را موجب شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان‎شرقی افزود: در همین راستا نظر به تخلفات آئین نامه‌ای، عدم رعایت دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌های سازمانی و عدم ایفای تعهدات در قبال مسافرین در گشت‌های برگزار شده از سوی چندین دفتر خدمات مسافرتی در فستیوال مذکور، فعالیت ۱۷ شرکت جهت تعیین تکلیف تعلیق گردید.

وی با اشاره به اینکه معاونت گردشگری استان در حال بررسی موضوع، دریافت و رسیدگی به شکایات وارده به خدمات شرکت‌های متخلف از سوی مسافران است، ادامه داد: رسیدگی به شکایات با حضور کارشناسان معاونت گردشگری و هیئت مدیره انجمن دفاتر خدمات مسافرتی انجام می‌شود و تمام تلاش‌ها بر این است تا با لحاظ قوانین و دستور العمل های تعریف شده به شکایات مراجعه کنندگان رسیدگی شود.

آبدار در خاتمه خاطرنشان کرد: مسافران محترمی که در این خصوص شکایت دارند، می‌توانند به آدرس میدان ساعت، پشت عمارت شهرداری، کوی مقصودیه، خانه حیدرزاده، معاونت گردشگری استان مراجعه کنند.