بهره‌برداری از ۴ پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی در تبریز
بهره‌برداری از ۴ پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی در تبریز

شهردار منطقه ۹ تبریز از بهره‌برداری از چهار پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی با اعتبار ۳۹۰ میلیارد ریالی در این منطقه خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، بهرام نسیانی در این رابطه گفت: در آستانه عید سعید غدیر خم، چهار پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی در سطح حوزه شهرداری منطقه۹ و شهرک خاوران با اعتباری به ارزش ۳۹۰ میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.

وی اظهار کرد: با توجه به رویکرد عمرانی شهرداری منطقه ۹ در سال‌جاری، چهار پروژه در قالب دو پارک محله‌ای با هدف افزایش فضاهای سبز این شهرک، یک زمین فوتبال با هدف توجه به امر نشاط و سلامتی شهروندان و یک پروژه احداث مسیر با هدف کاهش بار ترافیکی، در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

نسیانی افزود: پارک محله‌ای سردار شهید حسن باقری افشردی، پارک محله‌ای یاس، زمین فوتبال خاوران (چمن مصنوعی) و همچنین فاز یک باند کند روی بلوار خاوران رمپ ورودی مقابل مجتمع قضائی شهید مدنی، با اعتباری به ارزش ۳۹۰ میلیارد ریال آماده بهره‌برداری و افتتاح است.

شهردار منطقه ۹ در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه این پروژه ها در راستای تأمین زیر ساخت‌های شهرک جدید الاحداث خاوران افتتاح می‌شود، افزود: با توجه به استقبال شهروندان و افزایش ساخت و سازها در شهرک خاوران، برنامه‌ریزی جهت تامین نیازمندی‌های شهروندان ساکن در این شهرک، از هم اکنون در دستور کار شهرداری منطقه۹ قرار دارد و در تمامی این اقدامات، توسعه همگام عمرانی، فرهنگی مورد تاکید مدیریت شهرداری این منطقه قرار دارد.

نسیانی در پایان تشریح کرد: پروژه‌های عمرانی در سطح حوزه شهرداری منطقه۹، طبق برنامه زمان‌بندی و با سرعت مطلوب در حال اجرا بوده و بیشتر این پروژه‌ها تا پایان سال ۹۸ افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.