دنیزلی: هفته‌های آینده بهتر خواهیم شد
دنیزلی: هفته‌های آینده بهتر خواهیم شد

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: به تیمم تبریک می‌گویم که بازی خوبی مقابل نفت مسجدسلیمان انجام دادند، اما هفته‌های آینده بهتر خواهیم شد.

به گزارش عصرتبریز، مصطفی دنیزلی پس از تساوی بدون گل شاگردانش برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: این اولین بازی ما در لیگ برتر بود. هنوز در دوران آماده‌سازی به سر می‌بریم. در خط حمله مشکلاتی داشتیم، اما در کل بازی خوبی را شاهد بودیم. یک امتیاز بد نیست و نباختن هم نتیجه نسبتا خوبی است. شرایط آب‌وهوایی هم روی بازی تأثیر گذاشته بود. در هفته های آینده سعی می‌کنیم نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.

وی افزود: در خصوص نقل و انتقالات باید بگویم سعی می‌کنیم بهترین‌ها را جذب کنیم. تلاش می‌کنیم نقطه ضعف‌هایی را که امروز داشتیم در بازی با پرسپولیس برطرف کنیم. در کل به تیمم تبریک می‌گویم که بازی خوبی انجام دادند، اما هفته‌های آینده بهتر خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: شرایط آب‌وهوایی همانطور که گفتم خیلی خوب نبود، اما مسابقه خوبی برگزار شد. شرایط آب‌وهوایی خسته کننده بود.

دنیزلی در رابطه با اهدافش در تراکتورسازی گفت: همیشه سعی کرده‌ام برای فوتبال ایران کارهای خوبی انجام دهم. نفت مسجدسلیمان تیم جوان و دونده‌ای بود. در همه جا آغاز کار مهم است، اما تمام کردن مهم‌تر از شروع کردن است. انتظارات مردم شهرمان را باید برآورده کنیم. تیم حریف تیم جوانی بود و ما هم هجومی بودیم و امروز تقابل تیم باتجربه ما با تیم جوان نفت مسجدسلیمان بود.