رییس انجمن صنفی روزنامه نگاران آذربایجان‌شرقی گفت: آقای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، به هرج و مرج خبرنگاری در استان پایان دهید.

به گزارش عصرتبریز، وحید زینالی در آیین گرامیداشت روز خبرنگار که به همت انجمن صنفی روزنامه نگاران استان در هتل کایا تبریز برگزار شد، گفت: خوشبختانه در سایه پیگیری های دکتر شبستری، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، یکی از وعده‌های چندین و چند ساله مدیریت استان مبنی بر راه اندازی موزه مطبوعات در خانه حریری تبریز تا ۲۹ بهمن ماه سالجاری عملی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی ابراز کرد: عاجزانه از شما خواهشمندیم مساله هرج و مرج خبرنگاری را در استان ساماندهی کنید.

سخاوت خیرخواه، عضو هیات مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان نیز در این جلسه با تاکید بر لزوم برگزاری برنامه هایی در شان روز خبرنگار افزود: شان خبرنگار، این نیست که در یک سالن زیرپله ای برایش افطاری داد.

وی همچنین بر لزوم رفع مشکلات حوزه خبرنگاری و رسانه توسط مسئولان امر تاکید کرد و ادامه داد: در آینده نزدیک، موزه مطبوعات تبریز در خانه تاریخی حریری، راه اندازی و برنامه هایی نظیر ارتقای سواد رسانه ای اعضا انجمن صنفی در اولویت برنامه ها قرار خواهد گرفت.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری(مدظله) ابراز کرد: اگر می‌خواهیم شهر و استان و کشورمان توسعه پیدا کند باید به حوزه تولید وصنعت بیش از پیش توجه کرده و همچنین با فرهنگ سازی اصحاب رسانه، میزان سرمایه گذاری بیش از گذشته، انجام شود.

انتهای پیام/