نقی زاده: استقلال را بیش از حد بزرگ نکنید
نقی زاده: استقلال را بیش از حد بزرگ نکنید

هافبک تراکتورسازی اعتقاد دارد که بازی با استقلال نیز همانند بازی های دیگر است و نباید این بازی را بزرگ کرد.

به گزارش عصرتبریز، تیم تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران باید در تهران به مصاف استقلال تهران برود. این دیدار را باید اولین آزمون جدی سرخ پوشان فوتبال آذربایجان بدانیم.

با علیرضا نقی زاده هافبک جوان تراکتور در مورد دیدار این تیم مقابل استقلال و شرایط فعلی تراکتوری ها به صحبت پرداختیم. در ادامه می‎توانید گفت‎وگوی ما را با هافبک تراکتوری‎ها بخوانید:

صد در صد آماده و پر انرژی هستم

با مصدومیت شدیدی که در فصل گذشته گرفتارش شده بودم فصل را از دست دادم ولی خوشبختانه با فاصله‎ای که بین دو فصل افتاد با تمرینات اختصاصی زیر نظر پزشک و مربی اختصاصی توانستم خودم را به آمادگی برسانم و از ابتدای فصل با انرژی در خدمت تیم تراکتورسازی هستم.

تراکتور از صفر ساخته شده است

همانطور که خودتان می‎بینید تراکتور تیمی است که از صفر ساخته شده است و هیچ نشانی از تراکتور سال قبل ندارد. این کار را خیلی سخت می‎کند چرا که نیاز به زمان داریم تا تبدیل به تراکتوری شویم که همه از ما انتظار دارند. البته نیاز به زمان بهانه‎ای برای عدم نتیجه گیری نیست و در دو هفته گذشته نیز بابت از دست دادن دو امتیاز بازی ها شرمنده هواداران شده‎ایم و از این هفته باید جبران کنیم.

قطعا توشاک خارجی‎ها را با شناخت قبلی انتخاب کرده است

آمار و ارقام نشان می‎دهد که خارجی‎های جذب شده برای تراکتورسازی، بازیکنان خوبی هستند. بازیکنانی با چنین عقبه ای تا به حال در لیگ ایران کم دیده‎ایم و وقتی خوشبین‎تر می‎شویم که بدانیم این بازیکنان با نظر مستقیم توشاک جذب شده‎اند و اگر با تیم هماهنگ شوند قطعا برای تراکتور وزنه‎های قابل اتکایی خواهند شد.

حضور دژاگه و شجاعی انتظارات را بالا برد

به نظر من خبر تراکتوری شدن اشکان دژاگه و مسعود شجاعی یک شوک به فوتبال ایران وارد کرد. حتی خوش‎بین‎ ترین تراکتوری‎ها هم انتظار چنین نقل و انتقالی را در این برهه نداشتند ولی حاج رضا زنوزی برگ برنده را رو کرد و همه شوکه شدند. الان با این دو بازیکن بزرگ انتظارات از تراکتور تازه ساخته شده بالا رفته و وظیفه ما سنگین‎تر شده است.

استقلال را بیش از حد بزرگ نکنید

بعد از بازی با نساجی در میکسدزون در مورد بازی با استقلال سئوال می‎کردند که برایم عجیب بود و اینکه چرا استقلال را بیش از حد بزرگ می‎کنند؟ استقلال هم یک تیم مثل بقیه تیم هاست و بازی با این تیم حساسیت خاصی برایم ندارد. البته هواداران ما دوست دارند که در آزادی این تیم را شکست دهیم و ما هم تلاش می‎کنیم که مثل دفعات گذشته این تیم را در آزادی شکست دهیم.

رفت و برگشت گل زده ام و باز هم میزنم

در سال های گذشته به استقلال خوب گل زده‎ام و به نوعی قلق‎اش دستم آمده است. فصل گذشته مصدوم بودم ولی پارسال در هر دو بازی رفت و برگشت گل زدم و سال قبل آن بازی رفت بازی کردم و گل زدم و سال قبل تر باز هم در بازی با استقلال گل زدم و در کل رفت و برگشت به آنها  گل زدم و این بازی هم اگه خدا بخواهد بار دیگر گل می‎زنم.

انتهای پیام/