مذاکرات نهایی حاج صفی با تراکتور +جزئیات
مذاکرات نهایی حاج صفی با تراکتور +جزئیات

حضور ملی پوش ایرانی تیم المپیاکوس در تراکتورسازی تقریبا قطعی شده است.

به گزارش عصرتبریز، احسان حاج صفی، ملی پوش ایرانی تیم المپیاکوس یونان در آستانه پیوستن به تیم تراکتورسازی تبریز قرار دارد. خبر تراکتوری شدن این بازیکن چند هفته ای است که در رسانه ها مطرح شده است. در حالی که تنها چند ساعت به پایان زمان نقل و انتقالات تابستانی لیگ یونان باقی مانده، ملی پوش ایرانی تیم المپیاکوس در حال انجام مذاکرات نهایی با تیم تراکتورسازی است.

طبق آخرین اطلاعات بدست آمده مدیر برنامه های احسان حاج صفی که از مدتی پیش کار مذاکره با چند تیم را آغاز کرده، به توافقات مثبتی با مسئولان تیم تراکتورسازی دست یافته است. این در حالی است که سپاهان اصفهان نیز برای به خدمت گرفتن احسان حاج صفی اعلام تمایل کرده است. هفته گذشته نیز مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان اعلام کرده بود که حاج صفی در صورت بازگشت به ایران فقط در سپاهان توپ خواهد زد.

با وجود تمامی این موارد، حضور حاج صفی در تراکتورسازی محتمل ترین اتفاقی است که می توان در مورد آینده فوتبالی این بازیکن در مقطع فعلی پیش بینی کرد. تراکتوری ها از نظر مالی موفق به جلب رضایت حاج صفی شده اند و در صورتی که مسائل جزئی بین طرفین نیز حل شود، این بازیکن بعد از چندین سال بار دیگر پیراهن تیم تراکتورسازی را به تن خواهد کرد.

انتهای پیام/س