اولین کارگاه آموزش تیراندازی با کمان در آذرشهر برگزار شد
اولین کارگاه آموزش تیراندازی با کمان در آذرشهر برگزار شد

عصر تبریز:کارگاه آموزشی رشته تیراندازی باکمان به همت هیات تیراندازی با کمان آذرشهر و با همکاری هیات روستایی و بازی های بومی، محلی آذرشهر و با حمایت اداره ورزش و جوانان آذرشهر به مدت یک روز برگزار شد. این مراسم در سالن ورزشی حجاب و با حضور ۵۰ نفر از اقشار مختلف جامعه خصوصا از […]

عصر تبریز:کارگاه آموزشی رشته تیراندازی باکمان به همت هیات تیراندازی با کمان آذرشهر و با همکاری هیات روستایی و بازی های بومی، محلی آذرشهر و با حمایت اداره ورزش و جوانان آذرشهر به مدت یک روز برگزار شد.

IMG_20151201_174806

این مراسم در سالن ورزشی حجاب و با حضور ۵۰ نفر از اقشار مختلف جامعه خصوصا از شهرهای آذرشهر، تیمورلو و روستاهای اخی جهان، ینگجه و فیروزسالار و به مدرسی استاد سخنور عضو سابق تیم ملی جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران که یکی از مربیان بنام و بادانش استان می باشد انجام گردید.

کارگاه با معرفی جامع رشته تیراندازی و آشنایی کامل با کمان با توضیحات کامل استاد سخنور آغاز شد و با آموزش نحوه پرتاب صحیح تیر به روش شکاری ادامه یافت و در پایان نیز با برگزاری مسابقه آماتوری بین همه شرکت کنندگان با پرتاب سه تیر و امتیاز دهی نفرات برتر را انتخاب کرده و با اهدا جوائز با حضور محمد بابازاده ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان و احمد آقاجان زاده ریاست هیات ورزش روستایی و قادر دهقانی دهیار اخی جهان از ده نفر برتر تجلیل به عمل آمد.

همچنین از مربی این کارگاه استاد سخنور و نیز از کم سن و سال ترین شرکت کننده امیرعلی رحمانزاده نیز به طور ویژه تقدیر و تشکر شد.

نفرات منتخب در این دوره به ترتیب امتیازات مهدی دهقانی، آرش خلیل زاده، علی محسنی با ۲۸ امتیاز و ابولفضل بابازاده، مجید حسین نژاد، کمال دهدست با ۲۷ امتیاز و علی اصغر محمدی حلوایی، شهریار حیدزاده و علی سلیمانزاده با ۲۶ امتیاز بودند که بالاترین امتیازات را از آن خود کردند.

گفتنی است مهدی دهقانی که به تازگی به سمت هیات تیراندازی باکمان آذرشهر منصوب شده با برگزاری این همایش رسما کار خود را آغاز کرد. وی همچنین مسئول روابط عمومی هیات تیراندازی با کمان آذربایجان شرقی و از فعالان ورزشی و رسانه ای استان نیز می باشد.