مستند «عملیات بزرگ» فیلم کامل دستگیری جاسوسان موساد در ایران - عصرتبریز
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۸
مستند «عملیات بزرگ» فیلم کامل دستگیری جاسوسان موساد در ایران

به گزارش عصرتبریز، مستند «عملیات بزرگ» شرح ناکامی یکی از پیچیده‌ترین عملیات‌های تروریستی موساد در ایران را در ادامه تماشا کنید.

شبکه فوق از ماه‌ها قبل با هدایت سرپل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی از طریق اقلیم کردستان عراق وارد ایران شدند.

ضربه به این شبکه در نتیجه یکی از پیچیده‌ترین عملیات‌های دستگاه اطلاعاتی ایران وزارت اطلاعات اعلام کرد: شبکه‌ای از عوامل موساد که برای انجام عملیات تروریستی به کشور اعزام شده بودند، بازداشت شدند و خارج از کشور محقق شده است.

شبکه فوق از ماه‌ها قبل با هدایت سرپل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی از طریق اقلیم کردستان عراق وارد ایران شدند و ضمن شناسایی یکی از مراکز حساس تولید آلیاژ خاص برای فناوری خاص تولید هواپیما در استان اصفهان، قصد داشتند نسبت به انفجار آن اقدام کنند. عناصر عملیاتی این شبکه، ماه‌ها برای اجرای این عملیات در یکی از کشورهای آفریقایی -بوتسوانا- تحت آموزش بوده‌ و چندین نوبت نیز عملیات مورد نظر را به صورت شبیه‌سازی شده اجرا کردند.

این تیم عملیاتی که از تروریست‌های گروهک کوموله انتخاب شده بودند، پیش از ورود به ایران تحت نظارت و رصد دقیق سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات بودند.

دستگیری اعضای عملیاتی این شبکه پیچیده در حالی انجام شد که حتی بمب‌های شدیدالانفجار نیز از سوی این گروه در محل مورد نظر کار گذاشته شده و تنها چند ساعت به اجرای مرحله نهایی عملیات تروریستی آنها زمان باقی بود.

تاریخ انتشار:

پنجشنبه / 21 مهر 1401 / 20:33

تعداد دیدگاه:

بدون دیدگاه

لینک کوتاه:

asrtabriz.ir/news/142764

به اشتراک بگذارید: