جام رسانه گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید مهدی باکری امروز با برگزاری دیدار رده بندی و فینال به کار خود پایان داد. عصر تبریز: جام رسانه گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید مهدی باکری امروز با برگزاری دیدار رده بندی و فینال به کار خود پایان داد. جام رسانه گرامیداشت یاد و خاطره سردار […]

جام رسانه گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید مهدی باکری امروز با برگزاری دیدار رده بندی و فینال به کار خود پایان داد.

عصر تبریز: جام رسانه گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید مهدی باکری امروز با برگزاری دیدار رده بندی و فینال به کار خود پایان داد.
جام رسانه گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید مهدی باکری با حضور اهالی رسانه استان آذربایجان شرقی در سالن پورشریفی تبریز و با شرکت هشت تیم برگزار شد.
در روز نخست مسابقات تیم صدا و سیمای استان مقابل سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی قرار گرفت که آن دیدار با نتیجه پرگل پنج بر صفر توانست از صد حریف خود بگذرد.
در ادامه و در روز دوم مسابقات بسیج رسانه با برتری دو بر یک مقابل تیم عکاسان ورزشی استان توانست امیدهای خود را برای صعود از مرحله گروهی زنده کند که این امید در دیدار سوم این تیم مقابل خبرگزاری های استان تبدیل به لقب شگفتی های جام شد.
بسیج رسانه در دیدار سوم توانست با برتری پرگل ١٠ بر ۶ شکست سنگینی را به تیم خبرگزاری های استان بدهد.
در طرف دیگر مسابقات نیز تیم صدا و سیمای استان با برتری مقتدرانه در مرحله گروهی خود با ٩ امتیاز صدر نشین گروه خود به نیمه نهایی صعود کرد.
در نیمه نهایی مسابقات جام رسانه تیم بسیج رسانه توانست در ضربات پنالتی حریف سرسخت خود یعنی تصویربرداران استان که از گروه خود به عنوان تیم نخست صعود کرده بود را با نتیجه دو بر یک شکست دهد تا لقب شگفتی جام همچنان در دست این تیم باشد.
در بازی بعدی نیمه نهایی هم صدا و سیما استان توانست تیم رسانه و ورزش استان را شکست دهد تا در فینال دوباره با تیم بسیج رسانه مقابله کند.
دیدار نهایی جام رسانه مقابل بسیج رسانه و صدا و سیمای استان بر خلاف دیدار اولشان پر از حاشیه بود و بر خوردهای فیزیکی نشان از حساسیت این دیدار بود.
این دیدار با برخوردهای فیزیکی بازیکنان بارها توسط داور بازی متوقف شد که سهم هر تیم یک اخراجی بود.
این دیدار در نهایت با نتیجه چهار بر سه به نفع صدا و سیما استان تمام شد تا این تیم قهرمان این جام باشد و شگفتی جام در رده دوم، نائب قهرمان جام رسانه باشد.
با اهدا جوایز توسط نجفی شهردار کلانشهر تبریز و دبیری رییس شورای شهر تبریز و روح الله دهقان نژاد مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی به تیم های برتر، جام رسانه پایان یافت.
خبرنگار: شهریار عزیزی