توقف پدیده مقابل تراکتورِ بدون سرمربی
توقف پدیده مقابل تراکتورِ بدون سرمربی

تراکتورسازی، صدرنشین لیگ را در خانه اش متوقف کرد.

به گزارش عصرتبریز، تیم های تراکتورسازی تبریز و پدیده مشهد در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۹ روز شنبه به مصاف هم رفتند. این دیدار که در ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد برگزار شد برنده و گلی در پی نداشت و با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید. به این ترتیب تیم پدیده پس از ۵ برد پیاپی، نوار بردهای خود را به دست تراکتورسازی قطع شده دیده و اولین مساوی لیگ هجدهم برای این تیم رقم خورد. تراکتوری ها نیز در شبی که سرمربی نداشتند موفق شدند با دست پر از میدان حریف خارج شوند.

ترکیب دو تیم در این دیدار به شرح زیر بود:

پدیده:
یوسف بهزادی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، مرتضی منصوری، امیر منصوریان، مسعود ریگی، اکبر صادقی، سعید صادقی، محمدرضا خلعتبری، امین قاسمی‌نژاد(۹۰- محمدمهدی مهدی‌خانی) و حسین مهربان(۷۱- یونس شاکری)

تراکتورسازی:
محسن فروزان، محمد طیبی، ایمان سلیمی(۵۳- مهدی مهدی‌پور)، محمدرضا مهدی‌زاده، احسان حاج‌صفی، علیرضا نقی‌زاده، مسعود شجاعی، دانیال اسماعیلی‌فر، یوکیا سوگیتا(۷۹- احسان پهلوان)، اشکان دژاگه و آنتونی استوکس

لازم به ذکر است که با تک امتیاز بازی امشب، پدیده ۱۶ امتیازی شده و همچنان به صدرنشینی خود تداوم بخشید؛ تراکتورسازی نیز با ۱۰ امتیاز به رده پنجم صعود کرد.

انتهای پیام/س