تجلیل از مجاهدان رسانه‌ای مقابله با کرونا در تبریز
تجلیل از مجاهدان رسانه‌ای مقابله با کرونا در تبریز
سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی از فعالان رسانه‌ای که فعالیت‌های ویژه و آثار شاخصی در زمینه مقابله با همه‌گیری کرونا داشته‌اند؛ تجلیل می‌کند.

به گزارش عصرتبریز، مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی با اشاره به نقش موثر اهالی رسانه در تحقق مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب برای ماندگار کردن جهاد عظیم و عمومی ملت ایران در مقابله با کرونا و تبعات آن با روایت‌های اثرگذار در قالب‌های مختلف با الگو گرفتن از نقش‌آفرینی شهید آوینی در ثبت و ضبط دفاع مقدس، گفت: ضروری است مجاهدت‌های خاموش اهالی رسانه به عنوان یاوران مدافعین سلامت در جبهه مقابله با کرونا مورد توجه قرار گیرد.

رامین نظامی‌خواه افزود: شماری از خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران و فعالان فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی استان که فعالیت‌های ویژه و آثار شاخصی در زمینه آگاهی‌بخشی، فرهنگ‌سازی، روشنگری، ثبت و ضبط مجاهدت‌های مدافعان سلامت، شهدای خدمت و فعالیت‌های جهادی، پیوست رسانه‌ای رزمایش مردمی مواسات و کمک مومنانه و شبهه‌زدایی و مطالبه‌گری داشته‌اند؛ توسط هیئت انتخاب برگزیده شده و مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

نظامی‌خواه اظهار امیدواری کرد: در برهه‌های مختلف نیز فعالان رسانه‌ای که مجاهدانه در نشر و تبیین ارزش‌های ملی و انقلابی به ویژه اطلاع‌رسانی رویدادهای مهم و مقابله با بحران‌ها فعالیت‌های موثری انجام می‌دهند؛ مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

وی خاطرنشان کرد: فراخوان چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان نیز محورهای ویژه‌ای در این خصوص خواهد داشت.