مرگ دلخراش یک شهروند تبریزی در تفرجگاه ائل گلی بر اثر سقوط درخت! +عکس
مرگ دلخراش یک شهروند تبریزی در تفرجگاه ائل گلی بر اثر سقوط درخت! +عکس

عصر تبریز: شهروندی که صبح امروز، در مسیر درختان طوفان‌‌زده تفرجگاه ائل‌گلی در حال عبور بود، جان خود را از دست داد. مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز، با بیان این که طوفان روز گذشته باعث صدمه به بیش از ۲۰۰ اصله درخت در سطح شهر تبریز شده است، در مورد این حادثه، […]

عصر تبریز: شهروندی که صبح امروز، در مسیر درختان طوفان‌‌زده تفرجگاه ائل‌گلی در حال عبور بود، جان خود را از دست داد.

photo_1433281886897

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز، با بیان این که طوفان روز گذشته باعث صدمه به بیش از ۲۰۰ اصله درخت در سطح شهر تبریز شده است، در مورد این حادثه، اظهار داشت: با توجه به شکستگی بسیار از شاخه‌های درختان به خصوص در تفرجگاه ائل‌گلی، با پایان طوفان ایجاد علایم هشداری و استقرار عوامل حفاظتی از سوی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری، مورد توجه قرار گرفت.

IMG_20150603_022655

حسن‌زاده ادامه داد: با این حال، متاسفانه این علایم از سوی یکی از شهروندان مورد توجه قرار نگرفت و همین موضوع، حادثه تلخ را رقم زد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز از عموم شهروندان خواست با جدی گرفتن محدوده‌های هشدار، در جلوگیری از بروز حوادث ناگوار، با سازمان همکاری داشته باشند.

IMG_20150603_022650

البته مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اشاره ای به این موضوع نکرد که چرا با حضور عوامل حفاظتی هیچگونه تذکر یا ممانعتی از تردد این شهروند از منطقه خطر به عمل نیامده است!