فروشگاه مرکزی کشتارگاه شهرداری تبریز بازگشایی شد
فروشگاه مرکزی کشتارگاه شهرداری تبریز بازگشایی شد
مدیرعامل کشتارگاه شهرداری تبریز از بازگشایی فروشگاه عرضه مستقیم گوشت شناسنامه دار خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، کریم قدرتی امروز با اعلام این خبر گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان و به دستور شهردار تبریز و جهت رفاه حال همشهریان عزیز فروشگاه عرضه مستقیم گوشت شناسنامه دار بازگشایی می‌شود.

وی اظهار داشت: در جهت تنظیم بازار و رفاه و خدمات بیشتر مردم جهت تهیه گوشت شناسنامه دار و تازه از فروشگاه کشتارگاه شهرداری تبریز و جهت حمایت از مصرف کنندگان تصمیم بر این شد تا بعد از وقفه کوتاهی که به سبب موانع تردد بین شهرها به وجود آمده بود دوباره این فروشگاه کار خود را از سر بگیرد.

قدرتی ادامه داد: قیمت گوشت‌های ارائه شده در این فروشگاه بسیار پایین‌تر از قیمت موجود در بازار است که بالطبع کمتر از قیمت مصوب فروش در سطح شهر خواهد بود.

مدیرعامل کشتارگاه شهرداری تبریز اذعان کرد: همچنان ارسال گوشت شناسنامه دار بسته بندی به درب منازل از طریق بخش‌های خصوصی با نظارت این سازمان و اداره کل دامپزشکی استان ادامه دارد و شهروندان تبریزی مختار هستند به هر طریقی که می‌توانند گوشت تازه و کشتار روز را تهیه کنند.

وی در پایان تاکید کرد: خوشبختانه با امکاناتی که از طرف کشتارگاه برای تنوع ارائه خدمات ایجاد شده است دست شهروندان برای تهیه گوشت باز است و همه می‌توانند گوشت مصرفی خود را از فروشگاه مرکزی کشتارگاه شهرداری یا از نزدیکترین قصابی و یا از درب منازل خود تهیه نمایند.

شایان ذکر است فروشگاه مرکزی کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز کار خود را از روز چهارشنبه ۲۷ فروردین و ساعت ۱۰ الی ۱۴ از سر می‌گیرد.