نیروی انتظامی مدافع نظم و امنیت است
نیروی انتظامی مدافع نظم و امنیت است
استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: نیروی انتظامی مدافع نظم و امنیت است که در تمامی برهه‌های حساس این مرز و بوم، فداکاری‌های ارزشمندی داشته است.

به گزارش عصرتبریز، محمدرضا پورمحمدی روز شنبه در دیدار با خانواده شهید محمدرضا سفیدی نسب با بیان اینکه امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون ازخودگذشتگی شهدا است، اظهار داشت: شهدا با نثار جان خود اجازه ندادند امنیت و اقتدار کشور خدشه‌دار شود.

وی با اشاره به اینکه شهادت در راه دفاع از کیان و ناموس کشور توفیق بسیار بزرگی است، ادامه داد: نیروی انتظامی در مسیر حفظ جان ملت شریف ایران، پاسداری از کیان جامعه و حفظ مرزهای کشور در برابر دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمان زبون اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و اغتشاشگران نظم عمومی همیشه تا پای جان ایستادگی و مجاهدت می‌کند و در این راه شهیدان بسیاری را هم تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: نیروی انتظامی مدافع نظم و امنیت ایران اسلامی است که در تمامی برهه‌های حساس این مرز و بوم، خدمات، تلاش‌ها و فداکاری‌های ارزشمندی داشته است.

پورمحمدی گفت: تعدادی اشرار در جامعه وجود دارد که اگر نیروهای انتظامی نباشد این افراد به نوامیس مردم رحم نمی‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر در جامعه امنیت برقرار است به دلیل تلاش های شبانه روزی و از جان‌گذشتگی نیروهای انتظامی و نظامی است.

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه رابطه شهید و خدا رابطه ای ابدی و ازلی است، گفت: اجر خانواده‌ی شهدا در پیشگاه خداوند کمتر از شهدا نخواهد بود.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی نیز در این دیدار گفت: شهدای عزیز از بدو انقلاب تا کنون با نثار خون خود، امنیت و آرامش را برای ملت ایران به ارمغان آورده‌اند و ما وظیفه سنگینی در قبال خون شهدا بر عهده داریم.

سردار حسین عبدی ادامه داد: امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است و نیروی انتظامی با عوامل ناامنی و مخلان نظم و امنیت برخورد جدی می‌کند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

شهید محمدرضا سفیدی‌نسب از کارکنان نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی ۲۳ شهریور امسال در حین انجام مأموریت توسط یکی از متهمان سابقه‌دار به ضرب چاقو مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان به فیض شهادت نائل آمد.