آزادسازی ورودی مجموعه باغشمال از سمت ارتش
آزادسازی ورودی مجموعه باغشمال از سمت ارتش
شهردار منطقه ۳ تبریز از آزادسازی ورودی پارک باغشمال از سمت خیابان ارتش خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، داود طالب‌نژاد با اعلام این خبر گفت: بعد از اتمام کف‌سازی مسیر سمت خیابان ارتش، فنس‌ها جمع‌آوری و ورودی پارک باغشمال از مسیر مذکور آزادسازی شد.

وی از اتمام نمای ۹ سالن موجود در این پارک خبر داد و افزود: بازسازی ۹ سالن موجود در پارک باغشمال به اتمام رسیده که برای این سالن‌ها کاربری‌هایی همچون باغ کتاب، موزه، سالن تئاتر و… تعریف شده است.

طالب‌نژاد از اتمام عملیات نصب در و پنجره‌های ۹ سالن موجود در این پارک خبر داد و افزود: عملیات بازسازی و ترمیم کف، و سقف ۹ سالن موجود به اتمام رسیده است.

شهردار منطقه ۳ ادامه داد: در ادامه کف‌سازی پارک، عملیات کف‌سازی در تمام هفت مسیر موجود در حال اجراست که به زودی این عملیات نیز به اتمام می‌رسد.

وی با اعلام اینکه کف‌سازی مسیر سمت خیابان ارتش به اتمام رسیده، تصریح کرد؛ کف‌سازی مسیر میان سالن‌ها نیز در حال تکمیل است.

شهردار منطقه ۳ تبریز با اعلام اینکه کف پوش میان سالن‌ها با طرح فرش ایرانی با ۵۰ درصد پیشرفت فزیکی در حال انجام است که تا پایان هفته به اتمام می‌رسد، افزود: همچنین‌ کف‌سازی مسیر میانی با طرح رنگین‌کمان شروع شده است.

وی ادامه داد: در ضلع شمالی پارک نیز عملیات نخاله‌برداری و پاکسازی مسیرها در حال انجام است.

طالب‌نژاد در پایان با اعلام اینکه پارک بزرگ و ده هکتاری باغشمال در دو فاز که فاز اول با اعتباری بالغ بر ۳۶۵۰ میلیارد ریال در حال اجراست و به زودی مورد بهره‌برداری و استفاده شهروندان عزیر قرار خواهد گرفت.