فیروز کریمی از هدایت تراکتور استعفا داد
فیروز کریمی از هدایت تراکتور استعفا داد
کریمی گفت: تصمیم گرفتم با رفتنم به تیم محبوبم خدمت کنم.

به گزارش عصرتبریز، تراکتور طی ۴ هفته اخیر ۳ بازی بازی را باخته و تنها یک برد کسب کرده است. ساعاتی پس از سومین شکست سرخ پوشان و در حالی که شایعاتی مبنی بر تغییرات روی نیمکت تراکتور به گوش می‌رسید، سایت رسمی تراکتور از استعفای این مربی خبر داد.

فیروز کریمی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور اظهار داشت: تمام جهان هستی بر مبنای تضادها همچون روز و شب، غم و شادی و … ساخته شده و یکی از تضادها در زندگی ما رفت و آمدها است.

وی ادامه داد: روزی تصور می‌کردم با آمدنم به تراکتور خدمت کنم و تمام تلاشم را هم کردم. همه‌ی دست‌اندرکاران باشگاه به خصوص بازیکنان غیور، وفادار، با شرف و صادق تراکتور با تمام وجود مرا یاری دادند.

کریمی توضیح داد: امروز تصور من این هست که می‌توانم با رفتنم به تیم محبوبم خدمت کنم؛ لذا با تمام وجود دست تک تک طرفداران را می‌بوسم و از همه‌ی دست اندرکاران و کسانی که مرا در طول حضورم یاری کردند، تشکر می‌کنم و از حضورشان مرخص می‌شوم.

وی خاطرنشان کرد: همه‌ی آنان را در ادامه مسیر به خدا می‌سپارم. امیدوارم در ادامه راه موفق باشند، هر زمانی هر کاری از دست من بر آید، به‌خاطر لطف طرفداران صادق، از تراکتور دریغ نمی‌کنم و با تمامی وجود آماده خدمت به آنان هستم. خداحافظ همگی، ان‌شالله موفق و موید باشید.