برج ستایش اولین برج مسکونی هوشمند در تبریز
برج ستایش اولین برج مسکونی هوشمند در تبریز
برج مسکونی ستایش به عنوان اولین برج مسکونی هوشمند با طراحی مدرن و منحصر بفرد در تبریز توسط شرکت کوثر آذربایجان طراخی و ساخته شده است.

به گزراش عصر تبریز، برج مسکونی ستایش به عنوان اولین برج مسکونی هوشمند با طراحی مدرن و منحصر بفرد در تبریز توسط شرکت کوثر آذربایجان طراخی و ساخته شده است.

این برج با کاربری تجاری و مسکونی با زیربنای ۳۲۵۸۵ متربع با ۸۸ واحد ساخته شده که طبقات زیرزمین، همکف و اول آن تجاری بوده و از طبقه دوم ای شانزدهم نیز مسکونی می باشد.

ساخت این برج ۴ سال زمان برده و در سال ۱۴۰۱ به اتمام خواهد رسید. نوع سازه این برج اسکلت بتنی با سیستم دوگانه قاب خشتی و دیوار برشی می باشد.

برج مشکونی ستایش ویژگی های منحصر به فردی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سیستم گرمایس و سرمایش: پکیج و کولر گازی
  • سیستم اتش نشانی: سیستم اعلام حریق و اطفای حریق
  • عایق صوتی و حرارتی با دیوارها و پنجره های دو جداره
  • سیستم برق رسانی طبقات: باسداکت
  • نوع نما: با مصالح ریزدانه سنگ های طبیعی (نمای شسته)
  • سیستم شوتینگ زباله

در این واحد های مسکونی شما می توانید میزان روشنایی منزل مسکونی خود را مدیریت کنید. همچنین قفل در ورودی هر واحد به صورت دیجیتالی طراحی شده و با رمز عبوری که شما تعیین می کنید باز و بسته می شود.

تمامی واحد های مسکونی این برج مجهز به کابل کشی فیبر نوری هستند و شما می توانید از اینترنت با سرعت بالا برخوردار شوید. آسانسورها در طبقه مورد نظر شما احضار و آماده می شوند و حتی در زمان قطع برق هم می توانید از آنها استفاده کنید.

پکیج منزل شما در صورت قطع برق از کار نخواهد افتاد و پرده های منزل نیز به صورت کنترل از راه دور باز و بسته می شوند و میزان روشنایی آنها قابل کنترل است.

آدرس پروژه: تبریز، بلوار استاد شهریار، خیابان ۳۵ متری گلکار، خیابان بعثت

تلفن دفتر فروش: ۰۴۱۳۳۲۸۱۴۱۴ شرکت کوثر اذربایجان