مرگ سه زائر عربستانی در مشهد بر اثر مسمومیت
مرگ سه زائر عربستانی در مشهد بر اثر مسمومیت

عصر تبریز: دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: ابعاد مختلف مسمومیت زائران عربستانی که شب گذشته در مشهد مقدس رخ داده در حال بررسی است. غلامعلی صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: این زائران در قالب کاروانی از عربستان در یکی از هتل‌های مشهد اقامت داشتند و ابعاد مختلف این مسمومیت از سوی بازپرس […]

A0505181

عصر تبریز: دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: ابعاد مختلف مسمومیت زائران عربستانی که شب گذشته در مشهد مقدس رخ داده در حال بررسی است.

غلامعلی صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: این زائران در قالب کاروانی از عربستان در یکی از هتل‌های مشهد اقامت داشتند و ابعاد مختلف این مسمومیت از سوی بازپرس ویژه در حال بررسی است و مدرکی تاکنون دال بر تعمدی بودن این مسئله به دست نرسیده است.
عبدالله بهرامی، رئیس بیمارستان امام رضا(ع) مشهد نیز در این زمینه اظهار داشت: ۲۳ زائر خارجی صبح امروز براثر مسمومیت در این بیمارستان بستری شدند که سه نفر از آنان تاکنون فوت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه این مسمومان شامل ۹ زن و ۱۴ مرد بودند بیان کرد: متاسفانه با تلاش‌های انجام شده، سه نفر از این بستری شدگان شامل یک دختر و دو کودک سه ساله فوت کردند و بقیه بیماران نیز در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان بستری هستند.