انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی آغاز به کار کرد
انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی آغاز به کار کرد
رئیس انجمن روابط عمومی ایران از آغاز به کار نمایندگی این انجمن در استان آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، خسرو رفیعی در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز به کار انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی گفت: انجمن روابط عمومی ایران اولین انجمن در حوزه روابط عمومی و ارتباطات در کشور است که سعی در ایجاد تحولی نوین در حوزه روابط عمومی سازمان، شرکت و نهادهای دولتی و خصوصی کشور دارد که خوشبختانه هم اکنون شاهد آغاز به کار نمایندگی این انجمن در استان آذربایجان شرقی هستیم.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: آذربایجان شرقی همواره به عنوان مهد فرهنگ و شهر تبریز نیز به عنوان شهر اولین‌ها یاد می‌شود. از سوی دیگر حمید نطقی، بنیان‌گذار و پدر روابط‌عمومی نوین ایران نیز زاده تبریز است و در این راستا، می توان این استان را به عنوان یکی از پیشتازان در عرصه روابط عمومی به حساب آورد. وجود مراکز و قطب‌های بزرگ فرهنگی، صنعتی و اجتماعی در آذربایجان شرقی، می‌تواند این استان را به عنوان یکی از قطب‌های مهم روابط عمومی کشور مطرح کند.

وی، هدف از راه اندازی این انجمن را ارتقای سطح علمی و عملی مدیران و کارشناسان روابط عمومی در بخش‌های دولتی و خصوصی عنوان کرده و از طراحی برنامه‌های مختلف انجمن در راستای دستیابی به این هدف خبر داد.

رفیعی ادامه داد: این انجمن، تشکلی مستقل بوده و بدون هیچگونه وابستگی به نهاد، اداره و یا سازمان دولتی و خصوصی ایجاد شده است.

وی، تشکیل این انجمن استانی را پس از برگزاری جلسات متعدد با اعضای هیات رییسه انجمن روابط عمومی ایران عنوان کرده و گفت: رییس شورای سیاست گذاری انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی، آقای ابراهیم مولائی بوده و فائزه زنجانی، رامین نظامی خواه، محمدرضا عزیزپور، وحید کاظم زاده، یعقوب میرزایی و مجتبی کرمانی زاده اعضای این شورا را تشکیل می‌دهند.

وی افزود: علاقه مندان جهت عضویت در این انجمن می‌توانند با مراجعه به وبسایت انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی به نشانی azarpr.com نسبت به ثبت نام در این انجمن اقدام کنند.