بیانیه استاندار آذربایجان شرقی در محکومیت اقدام پارلمان اروپا
بیانیه استاندار آذربایجان شرقی در محکومیت اقدام پارلمان اروپا
استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه‌ای، اقدام ننگین پارلمان اروپا در ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد.

به گزارش عصرتبریز، در بیانیه عابدین خرم، آمده است:

همان گونه که رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) فرموده اند سپاه، پاسدار انقلاب و خدمتگزار ملت است.

بدون شک محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان مردم منطقه و گسترش روزافزون استقبال از دستاوردهای آن برای امنیت منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، زمینه ساز افزایش بغض و کینه استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی نسبت به آن شده است.

در تبیین اهمیت جایگاه بی‌بدیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در معادلات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، اشاره به این نکته کافی است که این نیروی بی همتا به تنهایی توانست طومار داعش به عنوان برون داد خباثت قدرت های استکباری را در هم بپیچد.

دستیابی به چنین جایگاهی در معادلات بین المللی و ناکامی نظام استکباری در رویارویی نظامی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سبب شده است که سردمداران آن به زعم خود به فکر تحت فشار قرار دادن سپاه و سپاهیان دلاور از طریق مصوبات بی اثر باشند.

اینجانب اقدام ننگین و شرم آور پارلمان اروپا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اقدامی در راستای ترور امنیت ایجاد شده توسط این نیروی مردمی می دانم و همپا با فداییان این نیروی دلاور، آن را به شدت محکوم می‌کنم.

بدیهی است که این گونه اقدامات فرافکنانه نه تنها ذره ای از محبوبیت و گستردگی نفوذ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دل مردم ایران و ملت های منطقه نخواهد کاست، بلکه سبب خواهد شد که آنان در حمایت از این شجره طیبه متحدتر از قبل شوند.

در همین راستا، اقدام حجت الاسلام و المسلمین آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب تبریز در پوشیدن لباس سپاهیان عزیز، نمود عینی محبوبیت عمیق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نزد مردم و شایسته قدردانی است.