قدردانی استاندار از نقش‌آفرینی خبرنگاران استان در جنگ ترکیبی
قدردانی استاندار از نقش‌آفرینی خبرنگاران استان در جنگ ترکیبی
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از خبرنگاران استان که با ابزارهای متنوع در جنگ ترکیبی به میدان آمدند، ابراز امیدواری کرد جشنواره ابوذر در این جنگ ترکیبی پرچمدار ارزش های اسلامی و انقلابی باشد.

به گزارش عصرتبریز، عابدین خرّم در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در تبریز، اظهار داشت: در جنگ تحمیلی، شکل جنگ و نیوی نظامی ما مثل دیگر کشورهای دنیا بود و آن‌چه دفاع مقدس را متمایز می‌کرد، عشق، ایثار و فداکاری رزمندگان ما بود.

وی با تاکید بر اینکه باید فرهنگ دفاع مقدس را از آرشیوها استخراج و برای مردم و نسل جوان روشنگری کنیم، افزود: در جنگ تحمیلی، موثرترین عامل و قدرت بلامنازع برای مدیریت افکار عمومی و تغییر نگرش‌ها، با رسانه است و در مقابل رسانه‌های دشمن که واقعیت ها را وارونه می‌کنند، باید رسانه های ما آنها را خلع سلاح کنند.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه قدرت نرم ایران اسلامی دشمن را به چالش کشیده است، گفت: علت همه توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان همین موضوع است و آنها برای از بین بردن این قدرت نرم دست به هر کاری می‌زنند.

وی با اشاره به اقدام ضددینی و ضدانسانی اهانت به قرآن کریم در کشور سوئد، گفت: غربی‌ها با این اقدام، ارزش های ادعایی خودشان را زیر سوال بردند و نشان دادند که از آزادی بیان به‌عنوان ابزاری برای رسیدن به اهداف خود سوءاستفاده می‌کند.

خرّم با قدردانی از دست‌اندرکاران جشنواره رسانه‌ای ابوذر، گفت: آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره حاکی از تلاش بی‌وقفه فعالان رسانه‌ای است که البته باید برای غنای هر چه بیشتر آنها کوشید.

وی تاکید کرد: رسانه‌ها باید به دستاوردهای ایران اسلامی بویژه در حوزه‌های دانش‌بنیان بیشتر بپردازند تا ضمن برجسته سازی فعالان این حوزه نسبت به ایجاد ارزش افزوده اجتماعی و علمی برای آنان نیز اهتمام شود.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به رشد کمی و کیفی محصولات خبری اصحاب رسانه در سال های اخیر، خاطرنشان کرد: خبرنگاران نقش و رسالت بسیار مهمی در جامعه بر دوش دارند و امیدواریم پرچمدار جهاد تبیین مد نظر رهبر معظم انقلاب باشند.

وی با قدردانی از خبرنگاران استان که با ابزارهای متنوع در جنگ ترکیبی به میدان آمدند، ابراز امیدواری کرد جشنواره ابوذر در این جنگ ترکیبی پرچمدار ارزش های اسلامی و انقلابی باشد. ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با معرفی نفرات برتر در بخش‌های مختلف به پایان رسید.