بهره‌برداری از دو مجموعه ورزشی در مناطق کم‌برخوردار
بهره‌برداری از دو مجموعه ورزشی در مناطق کم‌برخوردار
شهردار تبریز از افتتاح دو مجموعه ورزشی در محلات کم‌برخوردار طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار در جلسه شورای اسلامی شهر با اعلام اینکه ایستگاه قونقا قطار شهری تبریز بعد از ظهر امروز به بهره‌برداری می‌رسد، از تکمیل و آماده‌سازی دو زمین چمن مصنوعی فوتبال در مناطق کم برخوردار و افتتاح آنها طی روزهای آتی خبر داد.

به گفته شهردار تبریز، مجموعه ورزشی کجوار و مجموعه ورزشی ایثار شامل زمین چمن مصنوعی فوتبال، آماده بهره‌برداری شده و جمعه هفته جاری افتتاح می‌شود.

هوشیار با بیان اینکه پروژه‌های چمن مصنوعی و جداره‌سازی دیوار زمین ورزشی ایثار مشرف به احمدآباد و زمین چمن مصنوعی کوجوار با رعایت تمام استانداردها جهت رفاه حال شهروندان و اوقات فراغت جوانان آماده بهره برداری است، گفت: چمن مصنوعی و جداره‌سازی دیوار زمین ورزشی ایثار با هزینه ۹ میلیارد تومانی، پروژه‌ای در راستای توزیع عادلانه منابع در مناطق کم‌برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: زمین چمن مصنوعی کوجوار نیز با اعتبار سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه در روزهای آتی به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار تبریز با اشاره به نگاه ویژه مدیریت شهری به مناطق کم‌برخوردار در حوزه اجتماعی و ورزشی اعلام کرد: رویکرد مدیریت شهری در سال آینده کارکردهای اجتماعی به ویژه در مناطق کم‌برخوردار شهر است که در این راستا دو هزار برنامه فرهنگی و ورزشی مدون داریم.

وی اضافه کرد: تمام مناطق و سازمان‌ها موظف هستند برای ۵۲ هفته سال آینده برنامه‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی برگزار کنند.