جابجایی ۳ هزار و ۴۰۰ زائر رضوی توسط ناوگان حمل و نقل آذربایجان‌شرقی
جابجایی ۳ هزار و ۴۰۰ زائر رضوی توسط ناوگان حمل و نقل آذربایجان‌شرقی
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: از زمان آغاز طرح جابجایی زائران حرم رضوی از ۱۶ تا امروز ۲۳ شهریور، سه هزار و ۴۰۰ زائر با ۱۳۵ سرویس اتوبوسی از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی استان به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش عصرتبریز، کاظم تیمورزاده افزود: با توجه به بازگشت زائران حرم رضوی از ۲۵ شهریور، ناوگان حمل و نقل مسافری استان با اعزام اتوبوس‌های مورد نیاز، اقدامات لازم برای انتقال زائران به استان را انجام داده است.

وی اضافه کرد: هچنین تیمی از همکاران این اداره کل به سرپرستی رییس اداره حمل و نقل مسافر در پایانه مسافری مشهد برای تسهیل روند خدمات‌رسانی به زائران حرم رضوی استان مستقر شده اند.

تیمورزاده، ادامه داد: پس از اجرای طرح جابجایی زائران اربعین حسینی، ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری استان شامل رانندگان حمل و نقل عمومی، مدیران عامل و دست اندرکاران شرکت ها و موسسات حمل و نقل عمومی و همکاران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همچنان در حال خدمت‌رسانی به زوار امام رضا(ع) هستند.

وی یادآور شد: ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر استان در زمان کنونی دارای ۶۴۴ اتوبوس، یک هزار و ۲۲۷ مینی بوس و ۷۹۶ سواری کرایه بوده و ۱۲۵ شرکت و موسسه مسافری نیز در این زمینه فعالیت می کنند.