افسوس می‌خورم که تراکتور در لیگ‌قهرمانان حضور ندارد
افسوس می‌خورم که تراکتور در لیگ‌قهرمانان حضور ندارد
مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بابت عدم حضور تراکتور در لیگ‌قهرمانان آسیا افسوس می‌خورم.

به گزارش عصرتبریز، محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت تراکتور اظهار کرد: در ابتدای فصل به دلیل تغییرات فراوان نتوانستیم نتایج خوبی کسب کنیم. هماهنگی بازیکنان با یکدیگر و با کادرفنی زمان‌بر بود. شرایط تراکتور بهتر شده اما هنوز به سطح مدنظر کادرفنی نرسیده و محقق شدن این امر زمان‌بر است.

او ادامه داد: تعطیلی لیگ باعث وقفه و در نتیجه اخلال در روند صعودی‌ تیم می‌شود. در هنگام برگزاری مسابقات، بدن بازیکنان را در بالاترین سطح نگه می‌داریم اما در زمان تعطیلی مجبوراً تمرینات پرفشار را در دستور کار قرار می‌دهیم که عدم انجام مسابقه در این تایم باعث اذیت شدن بازیکنان می‌شود. تعطیلی لیگ‌برتر هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ ذهنی به بازیکنان آسیب می‌زند. در نظر داریم در تعطیلی لیگ با تیم‌های قوی‌تر بازی دوستانه انجام دهیم تا در شرایط مسابقه مانده و در نهایت صاحب جایگاهی درخور و شان تراکتور شویم.

محمد نصرتی

نصرتی افزود: افسوس می‌خورم که تراکتور در لیگ‌قهرمانان آسیا حضور ندارد، می‌توانستیم هواداران پرشورمان را به رخ آسیا بکشیم ولی متاسفانه این فرصت را از دست دادیم.

مدافع سابق تیم‌ملی گفت: برای نمایندگان آسیایی ایران آرزوی موفقیت می‌کنم. نبود استانداردهای اولیه در ورزشگاه آزادی، در بازی پرسپولیس و النصر به چشم می‌خورد. چمن این ورزشگاه بی‌کیفیت بود و این مایه‌ی شرمساری اهالی فوتبال ایران است. این موضوع سوژه تمسخر رسانه‌های خارجی شده و امیدوارم مسئولان تصمیمی بگیرند که مایه شرمساری نباشد. کریستیانو رونالدو معروف‌ترین فرد دنیاست اما استقبال از این بازیکن می‌توانست در شان مردم ایران انجام شود.

مربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص مصدومیت ریکاردو آلوز مطرح کرد: خوشبختانه مصدومیت این بازیکن چندان جدی نبود و آلوز دچار یک گرفتگی ساده شده است که با توجه به وقفه در لیگ، مطمئناً در بازی‌های آینده حضور پیدا می‌کند.

  • منبع خبر: ایسنا