برگزاری جشن بزرگ کودکان کتابخوان در تبریز
برگزاری جشن بزرگ کودکان کتابخوان در تبریز
اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی با مشارکت شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز، جشن بزرگ کودکان کتابخوان تبریز را به مناسب روز جهانی کودک در محوطه کتابخانه مرکزی تبریز برگزار کرد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان، این جشن با حضور سید محمدحسین بلاغی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، علی بینش، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اصغر آدی بیگ، شهردار منطقه هفت تبریز و جمع پرشور کودکان و نوجوانان علاقمند به کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

اجرای برنامه با موضوع کتاب و کتابخوانی توسط زهرا عبداللهی مجری برنامه پرمخاطب هدهد سفید شبکه پویا، اجرای نمایش توسط گروه زنبورها به کارگردانی علی برنون و گروه سوین به کارگردانی حسین عابدین زاده، اجرای سرود توسط گروه انصار المهدی و گروه تسنیم دارالقرآن معراج و بیان فواید نوشیدن شیر برای کودکان توسط کارشناسان شرکت صنایع شیر پگاه از جمله برنامه‌های اجرا شده در این گردهمایی بزرگ بود.

همچنین در این برنامه گروه‌های مختلفی از اعضای کودک کتابخانه مرکزی تبریز به اجرای نمایش، سرود، شعرخوانی و معرفی کتاب پرداختند.