اجرای ۲۸۳ هزار تن آسفالت‌ریزی در تبریز
اجرای ۲۸۳ هزار تن آسفالت‌ریزی در تبریز
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از اجرای ۲۸۳ هزار تن آسفالت‌ریزی در سال جاری خبر داد و گفت: از این مقدار آسفالت‌ریزی ۱۴۲ هزار تن آسفالت‌ریزی اساسی در ۸ ماه گذشته سال جاری انجام شده است.

به گزارش عصرتبریز، سامان احمدزاده با اشاره به عملکرد ۸ ماهه پروژه‌های آسفالت‌ریزی در سال جاری گفت: از ابتدای سال و طی ۸ ماه گذشته حدود ۲۸۳ هزار تن آسفالت‌ریزی در معابر سطح مناطق دهگانه شهرداری تبریز اجرا شده است.

وی افزود: اجرای گسترده پروژه‌های آسفالت‌ریزی با هدف اصلاح چهره شهر، روان‌سازی تردد وسایط نقلیه، تأمین آرامش و آسایش شهروندان انجام می‌گیرد و تا بهسازی تمامی معابر ادامه خواهد داشت.

احمدزاده گفت: در کنار اقدامات لازم جهت تسریع در اجرای پروژه‌ها یکی از مهم‌ترین مسائلی که همیشه مورد تاکید بوده اجرای با کیفیت آنها است و در همین راستا با تمام توان تلاش داریم فعالیت‌های عمرانی را در سطح شهر رصد کنیم.

وی افزود: رعایت شاخصه‌های کیفی، بسیار حائز اهمیت است و از این رو ارزیابی اجرای پروژه‌ها توسط هیئت‌های تخصصی معاونت فنی و عمرانی به صورت دوره‌ای مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت: در همین راستا و جهت خدمات‌رسانی هر چه بهتر به شهروندان، هیئت تخصصی آسفالت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز ارزیابی آسفالت‌های اساسی اجرا شده در سطح مناطق دهگانه شهرداری تبریز را طی بازدید میدانی از سطح معابر آغاز کرده است.

هیئت تخصصی آسفالت معاونت فنی و عمرانی شهردار تبریز بر اساس دستور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز روز گذشته از پروژه‌های آسفالت اساسی اجرا شده سال جاری در مناطق ۴ و ۸ شهرداری بازدید کردند و طی برنامه زمانبندی شده و چک لیست تهیه شده ارزیابی و امتیازدهی به عملکرد مناطق در این بازدید صورت گرفت.

این بازدیدها طی چند هفته آینده ادامه خواهد داشت و نتیجه ارزیابی جهت رتبه‌بندی مناطق به لحاظ مناسب‌ترین و بهترین عملکرد در زمینه اجرای پروژه‌های آسفالت اساسی ارائه خواهد شد.