اجرای لوکس‌ترین پروژه‌ نهضت ملی مسکن کشور در شهر جدید سهند
اجرای لوکس‌ترین پروژه‌ نهضت ملی مسکن کشور در شهر جدید سهند

پروژه نیلوفر از جمله پروژه‌های نهضت ملی مسکن شهر جدید سهند بوده که به دلیل طراحی خاص و امکانات متمایزی که دارد در سطح پروژه‌های نهضت ملی مسکن کشور به عنوان پروژه‌ای شاخص و ویژه شناخته می‌شود.

به گزارش عصرتبریز، فرهاد سعیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در حاشیه بازدید از این پروژه، گفت: پروژه نیلوفر از جمله پروژه‌های نهضت ملی مسکن شهر جدید سهند بوده که از سال ۱۴۰۰ عملیات اجرایی آن شروع شده و در پایان سال ۱۴۰۲ نیز تکمیل شده است که طی روزهای آتی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان این‌که این پروژه دارای امکانات و معماری متمایزی بوده که آن را در سطح پروژه‌های نهضت ملی مسکن کشور شاخص کرده است، افزود: فضای بازی کودکان، مهدکودک، سالن ورزشی و سالن اجتماعات، پارکینگ‌ اختصاصی، انباری‌ مجزا، آسانسورهای بزرگ و سایر امکانات موردنیاز در این پروژه تدارک دیده شده و واحدها نیز به گونه‌ای کاملا مدرن و دلباز طراحی شده است.

وی با بیان این‌که اجرای این پروژه می‌تواند در سطح کشور به عنوان الگوی طرح‌ نهضت ملی مسکن مورد توجه باشد، گفت: این مجتمع دارای واحدهای ۱۱۰ تا ۱۲۵ متری بوده و متقاضیان پروژه می‌توانند متراژ دلخواه خود را انتخاب کنند.

سعیدی با اشاره به وجود سالنی برای ایجاد فروشگاه در مجتمع نیز گفت: وجود چنین امکاناتی در داخل مجتمع‌ می‌تواند به درآمدزایی و همچنین رفع نیازهای اهالی منجر شده و منبع مالی خوبی برای مجتمع باشد.