مشارکت شهرداری منطقه ۸ تبریز در مرمت و ساماندهی مساجد سطح حوزه
مشارکت شهرداری منطقه ۸ تبریز در مرمت و ساماندهی مساجد سطح حوزه
شهردار منطقه ۸ طی بازدیدی از مسجد اندبیلی ها از مشارکت شهرداری منطقه ۸ در مرمت و ساماندهی مساجد هسته مرکزی شهر، خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، حسین منیری فر در این بازدید، کمک به مرمت و بازسازی مساجد را جزو وظایف شهرداری برشمرد و گفت: شهرداری منطقه ۸ تبریز در راستای ساماندهی مساجد قدیمی منطقه تاریخی فرهنگی تبریز، طرح حل مشکلات مساجد سطح حوزه را با همکاری هیات امنای مساجد آغاز کرده و در اینده تداوم خواهد بخشید.

وی افزود: شهرداری منطقه هشت علاوه بر پروژه عمرانی توجه ویژه به مرمت مساجد دارد که در حد توان خود به تعمیرات و رفع مشکلات مساجد کمک می کند.

شهردار منطقه ۸ در پایان از مشارکت شهرداری منطقه ۸ با مساجد در برگزاری انواع برنامه های فرهنگی و اجتماعی همزمان با مناسبتهای مختلف مذهبی و ملی خبر داد.

منیری فر افزود: در کنار اقدامات مشارکتی، هر هفته در یکی از مساجد سطح حوزه، با شهروندان ملاقات مردمی داشته و از نزدیک به مشکلات مردمی و مشکلات محلات سطح حوزه رسیدگی کرده و در راستای حل آنها تلاش می کنیم.

شایان ذکر است در این بازدید ، هیات امناء مسجد اندبیلی ها، مشکلات موجود در این مسجد را مطرح نموده و خواستار رفع فوری این موارد شدند.