گزارش وزارت خارجه و اطلاعات درباره سوریه
گزارش وزارت خارجه و اطلاعات درباره سوریه

عصر تبریز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طبق گزارش مسئولان وزارتخانه‌های اطلاعات و امور خارجه، طی ۴ ماه گذشته نیروهای معارض (مخالف بشار اسد) در سوریه از ۳ ناحیه شرق، شمال‌غرب و جنوب غرب پیشرفت‌هایی داشته‌اند اما اکنون این پیشروی‌ها متوقف شده است. نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی و سخنگوی کمیسیون […]

عصر تبریز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طبق گزارش مسئولان وزارتخانه‌های اطلاعات و امور خارجه، طی ۴ ماه گذشته نیروهای معارض (مخالف بشار اسد) در سوریه از ۳ ناحیه شرق، شمال‌غرب و جنوب غرب پیشرفت‌هایی داشته‌اند اما اکنون این پیشروی‌ها متوقف شده است.

نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس به ارائه گزارشی از جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش پرداخت و اظهار داشت: با توجه به موفقت‌آمیز بودن نشست کمیسیون امنیت ملی با انقلابیون یمن، مقرر شد جلسه مشابهی با انقلابیون بحرین برای هم‌اندیشی پیرامون تحولات برگزار شود.

وی افزود: همچنین مسئولانی از وزارتخانه‌های حارجه و اطلاعات در جلسه امروز کمیسیون حضور یافتند و گزارشی از آخرین تحولات و اخبار سوریه مطرح و ارائه کردند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تصریح کرد: طبق گزارشی ارائه شده توسط مسئولان وزارت امور خارجه و اطلاعات، طی ۴ ماه گذشته نیروهای معارض از ۳ ناحیه شرق، شمال‌غرب و جنوب غرب پیشرفت‌هایی داشته‌اند اما اکنون این پیشروی‌ها متوقف شده است.