چه کسانی عملیات‌ کربلای ۴ را لو دادند!؟
چه کسانی عملیات‌ کربلای ۴ را لو دادند!؟

عصر تبریز: «پس از تشییع شهدای مظلوم غواص در تهران، سوالی در اذهان پیدا شد که آیا عملیات کربلای ۴ که این غواصان در آن شرکت داشتند از قبل لو رفته و آیا فرماندهان از این اطلاع دشمن خبر داشته‌اند یا خیر؟ به گطازش ایسنا، مستند «هفت نابخشود» قرار است به قسمتی از این پرسش‌ها […]

عصر تبریز: «پس از تشییع شهدای مظلوم غواص در تهران، سوالی در اذهان پیدا شد که آیا عملیات کربلای ۴ که این غواصان در آن شرکت داشتند از قبل لو رفته و آیا فرماندهان از این اطلاع دشمن خبر داشته‌اند یا خیر؟

به گطازش ایسنا، مستند «هفت نابخشود» قرار است به قسمتی از این پرسش‌ها بصورت غیرمستقیم پاسخ داده و چگونگی این امر را برای بیننده مشخص خواهد کرد که چگونه اکثر عملیاتهای رزمندگان ایرانی حتی عملیاتهای کاملا موفق از قبل لو رفته و به دشمن بعثی گزارش می‌شده‌اند.»

بنا بر این گزارش؛ «در این مستند عجیب با اسناد ، تصاویر و فیلم‌هایی که از سازمانهای امنیتی عراق پس از سقوط صدام بدست امده ، روبرو و به این حقیقت و واقعیت دست خواهیم یافت که در طی هشت سال نبرد با دشمن بعثی ، چه کسانی به این آب و خاک خیانت و چگونه رزمندگان و فرماندهانشان با تمامی این دشواری‌ها و اطلاعات کامل دشمن باز هم توانستند عملیاتهای موفقی همچون والفجر هشت و کربلای پنج را به سرانجام برسانند تا امروزه یک وجب از خاک کشورمان در دست دشمنانان نباشد.

لازم به ذکر است که این مستند در این بخش تنها به خیانت‌هایی که با نام ایرانی انجام شده خواهد پرداخت و ارائه مستندات همکاری دول غربی و عربی با حکومت صدام در زمان جنگ به زمان دیگری موکول شده است.

مستند «هفت نابخشوده» به کارگردانی مرتضی باقری و به مدت ۶٣ دقیقه شنبه ۶ تیر ماه ساعت ٢١ از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد تا با سند و مدرک به این سوالات منطقی مخاطبان پاسخ بدهد.»