آخرین خبرها از استعفای اعضای شورای اسلامی شهر تبریز
آخرین خبرها از استعفای اعضای شورای اسلامی شهر تبریز

عصر تبریز: تا پایان زمان اعلام شده برای اعلام کاندیداتوری در انتخابات مجلس، هیچ یک از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز استعفا نداده‌اند. اگر چه در ماه‌های اخیر صحبت‌های زیادی در ارتباط با اعلام آمادگی بعضی اعضای شورای شهر تبریز در محافل خبری برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی شنیده می‌شد، با این حال […]

عصر تبریز: تا پایان زمان اعلام شده برای اعلام کاندیداتوری در انتخابات مجلس، هیچ یک از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز استعفا نداده‌اند.

اگر چه در ماه‌های اخیر صحبت‌های زیادی در ارتباط با اعلام آمادگی بعضی اعضای شورای شهر تبریز در محافل خبری برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی شنیده می‌شد، با این حال تایید خبر عدم استعفای نمایندگان شورای شهر نشان داد، هیچ یک از اعضا از شورای شهر تبریز در رقابت‌های انتخاباتی نمایندگی مجلس حضور نخواهند داشت.

شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در ارتباط با آخرین اخبار استعفای اعضای شورای شهر به خبرنگار فارس در تبریز گفت: با وجود اینکه خود من هم صحبت‌هایی در مورد استعفای بعضی همکاران شنیده بودم اما تا پایان زمان اعلام شده برای این کار، هیچ استعفایی از طرف اعضای شورا به دفتر ریاست شورا نرسید.

این گزارش حاکی است نام بعضی اعضای شورا همچون حبیب شیری‌آذر و اکرم حضرتی به عنوان کاندیداهای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی شنیده می‌شد.

لازم به ذکر است؛ قانون استعفای اعضای شورای شهر برای حضور در رقابت‌های نمایندگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد تنی چند از اعضای شورای شهر تبریز رو به رو شده بود.