۲ هزار دعا به ایران ۱۴۰۴ اختصاص دارد/ ۳۴ هزار نفر دعا کردند
۲ هزار دعا به ایران ۱۴۰۴ اختصاص دارد/ ۳۴ هزار نفر دعا کردند

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان‌شرقی گفت: تا کنون به دبیرخانه نهمین جشنواره سراسری دست‌های کوچک دعا ۳۴ هزار ۵۲۲ دعا از اقصی نقاط کشور رسیده است که تنها ۲ هزار مورد دعا از این تعداد به بخش ویژه جشنواره یعنی ایران آینده اختصاص دارد. به گزارش عصر تبریز، حسن میلانی صبح امروز در گفت‌وگو با […]

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان‌شرقی گفت: تا کنون به دبیرخانه نهمین جشنواره سراسری دست‌های کوچک دعا ۳۴ هزار ۵۲۲ دعا از اقصی نقاط کشور رسیده است که تنها ۲ هزار مورد دعا از این تعداد به بخش ویژه جشنواره یعنی ایران آینده اختصاص دارد.

به گزارش عصر تبریز، حسن میلانی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: چشم‌انداز ایران در افق ۱۴۰۴، بخش ویژه نهمین جشنواره سراسری دستهای کوچک دعا است که در آن کودکان چشم‌انداز ایران در ۱۴۰۴ را در دعاهای خود آورده‌اند.وی با اشاره به اینکه از کل تعداد دعاهای رسیده به جشنواره تاکنون ۲ هزار مورد به این بخش اختصاص دارد، گفت: در این بخش کودکان دعا کرده‌اند که ایران بتواند صلح و امنیت را در منطقه برقرار کند.

میلانی تصریح کرد: حوزه هنری قرار است در افق چشم‌انداز ۱۴۰۴، هنر انقلاب اسلامی را به عنوان یک مکتب هنری متعهد و مأموریت‎گرا معرفی کند.

وی اضافه کرد: بر همین اساس حوزه هنری تمام فعالیت‏‎های صورت گرفته در این زمینه را رصد کرده و در این زمینه به عنوان متولی اقدام می‎کند و به همین خاطر است که بخش ویژه نهمین جشنواره سراسری دست‌های کوچک دعا را با این موضوع اختصاص داده است.

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان‌شرقی در ادامه به نمونه‌ای از دعاهای کودکان در موضوع ایران آینده اشاره کرد و گفت: در این دعاها کودکان خواسته‌اند که اعتیاد در ۱۴۰۴ ریشه کن شود و باران فراوان ببارد و کشور از بی‌آبی نجات یابد و کارخانه‌های بزرگی احداث شود تا کسی بیکار نباشد و نیز شهرهای بازی پیشرفته‌ای برای کودکان ساخته شود.